1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
[1000 - 1009] [1010 - 1019] [1020 - 1029] [1030 - 1039] [1040 - 1049] [1050 - 1059] [1060 - 1069] [1070 - 1079] [1080 - 1089] [1090 - 1100] [1101 - 1110] [1111 - 1120] [1121 - 1130] [1131 - 1140] [1141 - 1150] [1151 - 1160] [1161 - 1170] [1171 - 1180] [1181 - 1190] [1191 - 1200] [1201 - 1210] [1211 - 1220] [1221 - 1223]
kavel: 1201
Tom Poes + Sjors
-Tom Poes, Marten Toonder. Oberon reeks dl. 1-32. 1974-1986. Complete reeks, enkele deel los in de band, meest goed incl. een mooi ex. van het Klerenkoffertje + Sjors, Frans Piët. dl. 3b t/m 8, Spaarnestad 1947-1952 + Sjors zeven en vijftig vrolijke vertellingen/Jossie Jovel Dertig vrolijke vertellingen, Stripwinkel Sjors, 1988. Genummerd en gesigneerd - en 2 andere door Stripwinkel Sjors uitgegeven en gesigneerde/ genumm. uitgaven - en Sjimmie en de Tijger. Zeefdruk, 1992. Genummerd en gesigneerd. Oplage 100 ex. Aan 2 zijden bedrukt. 60 x 40 cm. - en 3 andere.-

verkocht € 100,00
kavel: 1202
Lot van 50 diverse strips
-Rork, Andreas. Fragmenten. Lombard, 1984. Hc - en 5 andere van Rork + Fantalia, Andreas. Magic-strip, 1986, hc met linnen rug + Collectie Première, Dargaud hc deel 1-14. 1986-1994 + Frank Le Gall, Theodoor Cleysters dl. 1-4, hc, Dupuis, 1987-90 - en 25 andere.-

verkocht € 110,00
kavel: 1203
Hergé - Kuifje
-Kuifje in Afrika, 4e dr., 1955. Hc in halflinnen. Licht sleets, vrij goed exemplaar + Kuifje in Amerika, 6e dr., 1956. Hc in halflinnen. Redelijk goed exemplaar met gebr. sporen - en 17 andere uit de reeks, waaronder de 1e druk + een latere druk van Raket naar de Maan en Mannen naar de Maan (1953-54), de 1e druk van de Zaak Zonnebloem (1957), met beschadigde rug en de 1e druk van Cokes op Voorraad (1958), licht sleets goed exemplaar.-

verkocht € 250,00
kavel: 1204
Walt Disney
-Lunchbox Sneeuwwitje, etabl. J. Schuybroek, S.A. Hoboken-Anvers. Mooi exemplaar, jaren '30/'40 + strandemmertje met afbeelding Mickey, Goofy en Donald. In goede staat - en een vroeg gietertje met afbeelding van Mickey en Donald Matig ex.; geroest en gedeukt.-

verkocht € 80,00
kavel: 1205
Lot van 19 diverse Belgische strips, jaren '40-'60
-De Avonturen van Marius Windvang. De Groene Talisman, 1948 + De avonturen van Jolliker. J.B. Stone, serie Plezante verhalen, 1948 + Het goud van de Foumouala. Avonturen van Jolliker dl. 2 + Opgepast! De Jivaros! Georges Bourdin, Wrill uitgave + De Storm. Bernard Chamblet, tekeningen van Le Rallic, Chagor, 1946 + Jan zonder vrees, naar het boek van C. De Kinder, 1963 + Jan zonder Vrees en de rovers van het Vrijbos, 1963 - en 12 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 1206
Underground Comics
-Lot van 116 underground comics, waaronder werk van Crumb als Best Buy Comics, Snatch Comics 1 en 2, etc. + The Fabulous Freak Brothers - en andere als White Lunch Comics, Dopin' Dan en Rip Off Comix. Alle in zeer goede staat, jaren '60-'70.-

verkocht € 190,00
kavel: 1207
Jan Onversaagd
-Al Peclers, Wrill, 1946. 16 pp. - toegevoegd Sjors 2. voorzitter van de Rebellenclub. Vijftig nieuwe vrolijke vertellingen. Martin Branner, Spaarnestad, 1937. Vernieuwde rug en schutbladen, aan randen afgesneden + Het Leidertje. J. Overweel, 1944. 24 pp. Mooi ex., persiflage op Anton Mussert.-

verkocht € 70,00
kavel: 1208
[Marten Toonder] Leoplan
-Diana Edition strips (Toonder (Studio's) / Gottesmann) uitgave 2 maandelijks tijdschrift Leoplan (nr 78 (5-1-1938) t/m nr 291 (3-7-1946)). Magazine Popular Argentino. Una publicacion de la editorial sopeno Argentina. Hierin alle in deze jaren verschenen strips die door Toonder (Studio's) zijn getekend (o.a. Don Sombrero). -
€ 1500 - € 3000
kavel: 1209
Henk Kuijpers
-De Argwaan. Zeefdruk. Griffioen Grafiek Hilversum. nr. 119/150 + Harley's Café, nr. 239/250 (klein knikje in hoek). Afm. 75 x 63 cm. - en 2 andere zeefdrukken (waarvan een bevlekt) + 6 andere posters van Kuypers. -

verkocht € 340,00
kavel: 1210
[Affiches] Divers
-Kiley Carrots. Don Lawrence, Storm The Collection. Zeefdruk, nr. 263 + Hermann. B.D. Image no 25, copyright, Lombard/Hermann. 75 x 55 cm. + Les Nouvelles Editions du Canal. Bilal, gesigneerd r.o. - en 27 andere posters, deels los uitgegeven, deels in tijdschriften. -
€ 70 - € 120