1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1212
Joost Swarte
-Holland Animation Film Festival. Zeefdruk in groen en bruin, Filmtheater 'T Hoogt, Utrecht 25-26-27 aug 89. 41 x 44 cm. + Variant in geel en blauw + Haarlemse Open Monumentendagen, 9 + 10 september 1995. Offset 60 x 40 cm. - en 13 andere promotie-affiches in div. formaten.-

verkocht € 100,00
kavel: 1213
Joost Swarte
-Groot lot met boeken en tijdschriften van Swarte of waarin zijn werk voorkomt. Met o.a. Ik ben niet in Haarlem geboren. Doeschka Meijsing, de Vrieseborch, 1985. Een van 500 gebonden ex. + Kop en Staart. Catherine Lewis, Joost Swarte, vertaling Krijn Peter Hesselink. Literaire encyclopedie met Muizen. Oog en Blik, , 2014 + Alles Warm. Schetsen uit het leven van een leergierige lekkerbek. Johannes van Dam, BZZTôH, ills. Joost Swarte - en 15 andere boekuitgaven - en 24 tijdschriften/anderssoortige uitgaven met medewerking of betrekking op Swarte.-

verkocht € 130,00
kavel: 1214
Joost Swarte
-Joost Swarte (1947-) Toneelschuur Bernard Ruijgrok, Amsterdam, 1996. Vier zeefdrukken met ontwerpen voor een nieuw theater in Haarlem. Druk omslag Lenoir Schuring, Haarlem, metalen inlegdoos geproduceerd door Nico Vennik, Haarlem. In oplage van 350 genummerde en gesigneerde exemplaren.-

verkocht € 300,00
kavel: 1215
Joost Swarte
-RRRR#1 en RRRR#2, Twee portfolio's, beide in schuifmap, 8 tekeningen voor het weekblad Humo. Oplage 1250 ex., genum./gesign. colofon. 1989 + Plano. Uitgave tgv. de Wereldtentoonstelling, 1987. Geb. xii, 34 pp. in halflinnen met kartonnen omslag met opdruk + de Italiaanse versie + Swarte Futuropolis, 1980. 32 pp. folio + De Scherprechter van Korfoe. Tim Krabbé. 22 pp. in kartonnen platten, geïll. door Swarte- en Swartey Su Arte, Sevilla, 1985. Folio uitgave in het Spaans.-

verkocht € 160,00
kavel: 1216
Joost Swarte
-Toon & Toos Brodeloos. Drukwerk 1976 + Aad verslaat de Witte Knekelgeest. Monkey subdues the white-bone demon, Real Free Press, 1971. Omslagontwerp Swarte + The Papalagi, Real Free Press, 1976 + L'art plastique a Prague, zeefdruk in oplage van 495 ex. 30 x 17,5 cm. + Simplex. Zeefdruk, Het Raadsel, 1986. nr. 346/750. 40 x 30 cm. + een map met div. posters, artikel illustraties etc. van Joost Swarte - en 29 spelden ontworpen door Swarte.-

verkocht € 190,00
kavel: 1217
Joost Swarte + Hanco Kolk
-Swarte, hors serie. Futuropolis, 1984. 92 pp. Hc. met stofomslag. Franstalige ed. met inlay + uitnodiging voor de presentatie in Parijs van de Franse uitgave + Hanco Kolk. Casanova. Een Doosje Griffioen Grafiek, 1996 - en Casanova II, Griffioen Grafiek, 2012. 16 pp. -

verkocht € 125,00
kavel: 1218
Joost Swarte
-Te Wapen. Jaarwisselingsgeschenk Uitgeverij de Harmonie in 2 delen, 1989 + Sound Shopping. Prod. Gerry Arling and Richard Cameron. Co-writing Joost Swarte. Cd in door Swarte ontworpen klaphoes + To make a dream come true. Editie Griffioen Grafiek, 2008. vergezeld door een gesigneerd prentje, in oplage van 150 ex. + Joost Swarte Tussen de Vellen. 4 boekenleggers voor H. de Vries, ,1995 - en 9 andere uitgaven van Swarte + een set door hem ontworpen postzegels + Anton Makassar Post een brief, Lezen zonder letters van het instituut Schroevers, 1988. Touwgebonden - en een gezeefdrukte bijbehorende kaart in envelop.-

verkocht € 70,00
kavel: 1219
Joost Swarte
-Emaille Langcat plaquette voor boekhandel Scheltema Holkema Vermeulen. 22,5 x 20 cm. Aan achterzijde gesigneerd en genummerd, 108/150. + 2 kaartsprelen, een tiental plastic tassen met opdruk afbeelding van Swarte, enkele krantenartikelen, een cassette bandje, postzegels en 2 boekjes mbt. die zegels, 5 t-shirts, een tafelkleed (alle in verpakking) en een bord met ontwerp van Swarte-

verkocht € 120,00
kavel: 1220
Joost Swarte
-Passi, Messa dl. 1-4, 1985-89. Deel 1 met dédicace "Voor Monica" en Pojo de Popo in fineliner op titelpagina. + Moderne Kunst. De Harmonie/Het Raadsel, 1e dr., 1986 + L'Art Moderne, Les Humanoides Associes, Paris, 1980 + Modern Art, Real Free Press Foundation, 1980. Hors serie ex., gesigneerd door Swarte + Quintet, Glénat, 2009. Met o.a. werk en coverontwerp van Swarte + BLikken boeksimulantNBb 1907-2007 + 3 cd's met coverontwerp Swarte, 3 mapjes voor telefoonkaarten 1992 - en 6 andere boekuitgaven.-

verkocht € 110,00
kavel: 1221
Joost Swarte
-Vier Getijden. Portfolio met 4 gesigneerde zeefdrukken, Druk Leonir, Schuring & Taverne, elk gesigneerd, 1988 - en 5 andere soortgelijke portfolio's + Niet Zo maar Zo! Oog & Blik-De Bezige Bij, 2012. 304 pp. geb. + cahier met ingestoken uitgeknipte gags Niet Zo maar Zo! uit de Vrij Nederland - en 5 hc. stripuitgaven van Swarte -

verkocht € 180,00