1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1030
Het VARA Kinderblad + Zonneland
-Drie bundelingen van het VARA Kinderblad. 1e jaargang nr. 1 t/m 12, 1932 + 2e jaargang nr. 1 t/m 12 en 3e jaargang 1 t/m 11 + 4e jaargang, 1935. Met illustraties van o.a. Kor van Kralingen en Karel von Seben en enkele strips als Snuffelgraag en Knagelijntje, Dribbeldra, de Koning der Langneuzen - en Bosko vangt een dief - toegevoegd 48 nummers van weekblad Zonneland, tussen 1949 en 1957. Hierin o.a. de strip Nieuwe fratsen van Tijl en de Lamme.-
€ 80 - € 150
kavel: 1031
Sjors deel 4
-Negen en tachtig nieuwe vrolijke vertellingen. Spaarnestad, 1941. 96 pp. 1 katern los, minimaal krasje aan linker voorzijde. -

verkocht € 90,00
kavel: 1032
Jan Dirk van Exter - Rikki Visser
-Uitgaves bij diverse couranten. Complete set van 5 delen, 1947-1951. In redelijk goede tot goede conditie (totaal 5).-

verkocht € 120,00
kavel: 1033
Lombard-Collectie
-Alex: Het Vervloekte Eiland. Jacques Martin. Lombard Collectie No. 34b, 2e dr., 1957. Hc met linnen rug. Goed exemplaar, zonder Kuifje's punt + Dan Cooper: Richting Mars. Albert Weinberg, Lombard Collectie 53 b, 1960. Hc met linnen rug. Zonder Kuifje's punt, verder goed ex. met zeer lichte gebruikssporen.-

verkocht € 90,00
kavel: 1034
Eddy Paape - Jean Valhardi, Detective
-Le Chateau Maudit, dl. 3, Dupuis, 1953. Wat roest bij de niet, verder mooi exemplaar. -

verkocht € 50,00
kavel: 1035
Hergé - Tintin au Tibet
-1e druk, Casterman, 1960. Gebonden met rood linnen rug. -

verkocht € 90,00
kavel: 1036
Marten Toonder
-Tom Poes en de gebroeders Weeromstuit + De wenswerkster + en de nieuwe ijstijd + en de Talisman, De Muinck & Co, 1949-1953 + Kappie op weg naar Hollywood + Maakte een zorgelijke reis + en de automatische stuurman, De Muinck & Co, 1952-1953 + Kappie 2 dln. Coöp. Friesland, 1957-1960 - en Panda en de Meester-gemaskerde + en de Woudreuzen + en de Meester-Oudheidkundige. De Muinck & Co, 1952-1953 + Panda en de gevonden schat. Reclameuitgave Omo, 1953 - en 8 andere. Meest in goede conditie.-

verkocht € 130,00
kavel: 1037
Marten Toonder
-Tom Poes Vertellingen. De Bezige Bij, 1949. Goed exemplaar met linnen rug + Het Toverkruid. H. Smith Groningen, plaatjesalbum, ca. 1955. Compleet met alle plaatjes. Halflinnen. Mooi exemplaar + Tom Poes en de Laarzenreuzen, De Muinck & Co, Amsterdam, 1948. In halflinnen. Mooi exemplaar + Tom Puss Tales, Birn Brothers, 1946. Variant met groenlinnen rug. Naam op schutblad, sleets aan hoeken, verder goed ex. + Panda en de Meesterdief. De Bezige Bij, hc met linnen rug, 1950. Lichte gebruikssporen.-

verkocht € 90,00
kavel: 1038
Marten Toonder
-Plakboek voor Ollie B. Bommel plaatjes. Oblong versie, Luteijn, 1956 (plaatjes met zijstrook) + Tom Poes; Quaker Oats, Rotterdam, 1952. 48 pp. Compleet met alle plaatjes + Verkeerd Verkeer, RPS, 1953 + [idem] Boerenleenbank, 1953 + Tom Poes en de Reuzenvogel, de Muinck & Co, 1946. Met gebruikssporen (2x) + 6 prentbriefkaarten uit zijn achtste avontuur: "De Vreemde Uitvinding", de Muinck & Co, 1943. In wikkel + Doos van de legpuzzel Het Feestmaal, Diana Edition, Amsterdam (zonder puzzel) + Tom Poes en de Maanraket, illegale uitgave, 1974 + Tom Poes en het monster van de Holle Weg - en Het spel van Tom Poes. Ca 1942. Uitg. Gustav Czopp, Amsterdam. 'n Variété product, copyright Diana Edition. Incompleet, zonder boekje met spelregels, en zeshoekig aanlegpunt, 4 naamkaartjes aanwezig: Hocus Pas, Markies v. Muizenis, Prof. Sickbock, Pikkin, en 95 van 110 aanlegkaartjes. Doos gehavend.-

verkocht € 110,00
kavel: 1039
Marten Toonder - De heren Jansen en Tilanus in het land der Troegels
-Reclame-uitgave voor Jansen en Tilanus, Vriezenveen, 1950. 20 p. Geniet. Mooi exemplaar - toegevoegd: de facsimile editie, De Meulder, 1981.-

verkocht € 75,00