1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1050
Servais
-Godin Wit, Godin Zwart, deel 1 en 2, hc, Dupis/Vrije Vlucht, 2001/2002 + De Almanak deel 1 en 2, hc, Casterman, 2006 + Lova deel 1 en 2, hc, Dupuis, 1992/1993 + Les Saisons de la Vie, Collections prestige, edition du Lombard, Grissailles, Semailles, Accordailles, hc met linnen rug, 1985/1986 - en 24 andere, waarvan 6 sc.-

verkocht € 150,00
kavel: 1051
Edgar P. Jacobs + Frank
-Gérard Lenne, Dossier Jacobs, Oranje, 1991, hc in halflinnen gebonden, 125,(3) pp. inclusief genummerde zeefdruk + De Wereld van Edgar P. Jacobs, Claude le Gallo, Lombard, Collectie 'Onze Auteurs', hc, 1984 - en twee andere van Jacobs + Zoo I-III, Uitgeverij Silhouet, 1999, hc met stofomslag, genummerd en gesigneerd, met drie zeefdrukken + Zoo Integrale Uitgave, hc, Vrije Vlucht/Dupuis, 2015 - en twee andere.-

verkocht € 140,00
kavel: 1052
Loustal + Ceppi
-Daglicht, Loustal, Het Raadsel, hc met s.o., 1988 + Java, In de schaduw van de Merapi, Oog & Blik, hc, 1996 + Zenata Beach, Albino, hc in halflinnen, 1984 - en 14 andere van Loustal + Een avontuur van Stéphane I-VII, Casterman, sc, 1984/1988 + Corps Diplomatique, Big Balloon, hc, deel 1 en 2, 1991/1992 - en 6 andere.-

verkocht € 75,00
kavel: 1053
Enki Bilal - Die Mauer Berlin
-Futuropolis, 1982. Portfolio met 8 platen, genummerd, gesigneerd. In slipcase + 7 Past 7 Heures. Open Circus Publication, 1991. Portfolio met 7 bladen. Folio (44 x 33,5 cm.) in half linnen. -

verkocht € 160,00
kavel: 1054
Henk Kuijpers - De Cadillac Club
-Griffioen Grafiek, 1998. Multomap met gezeefdrukte omslag, daarin 8 gesigneerde meerkleuren en 8 zwart-wit zeefdrukken (identiek afgebeeld) en 10 ongekleurde geïllustreerde tekstpagina's. Nr. 148/150.-

verkocht € 220,00
kavel: 1055
Henk Kuijpers - De Serie Hors Serie
-Map met daarin series van elk 4 gesigneerde en genummerde zeefdrukken van de hand van Kuijpers, uitgave Griffioen Grafiek. Inhoud: Serie I De Tegenspeelsters, 1990; Serie II De Costuums, 1993; Serie III Voertuigen, 2003; Serie 4 Auto's Amerikanen jaren '50, 2003. -

verkocht € 110,00
kavel: 1056
Henk Kuijpers - Harley Collection
-Uitgeverij Franka, 1998. Nr. 185/500. Gesigneerd. 22 pp. met 8 zeefdrukken in multicolour (alle gesigneerd) en 8 in zwart-wit. Folio in multomap. -

verkocht € 130,00
kavel: 1057
Hanco Kolk/ Peter de Wit/ Martin Lodewijks/ Henk Kuijpers - De Serie
-Griffioen Grafiek/Franka B.V., 1993-2008. Inhoud 4 series van elk 4 zeefdrukken, deels voorzien van tekstpagina's. 1. Correspondentie 1992-1993. Hanco Kolk, Peter de Wit, 1993; 2. Het Geheime wapen... Martin Lodewijk, 1993; 3. Steden. Serie 5. Henk Kuijpers, 2008; 4. Stranden. Serie 6. Henk Kuijpers, 2008. Folio in multomap. -

verkocht € 150,00
kavel: 1058
Hergé - Chronologie d'une oeuvre 1-7
-Moulinsart, Pielippe Goddin, Tome 1-7, 2000-2011. Complete set van deze oeuvre-catalogus die loopt van 1907 tot 1983. Gebonden in stofomslag.-

verkocht € 340,00
kavel: 1059
Yves Chaland
-IJzeren Harten deel I en II, hc in halflinnen in cassette. Champaka, 1990 + De Jonge Albert/De verschrikkingen van de oorlog/Verlaten in cassette, Champaka, 1991 + Het testament van Godfried van bouillon. Spel met behoren in orig. doos + Chaland. Captivant/Bob Fish/Bob Memory/John Bravo, Les Humanoïdes Associés, 1997. Gebonden met s.o. + Les Années Métal, Champaka, Brussels, 1997. 96 pp. Hc in half linnen + Cauchemars. Portfolio met 6 lithografieën, l'Atelier éditions, 1986. Nr. 641/850 - en 17 andere. Alle in vrijwel nieuwstaat.-

verkocht € 350,00