1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1060
Roger Leloup + Christin/ Mézières
-Yoko Tsuno deel 1-23, alle in 1e druk, Dupuis, 1974-2001. Serie in vrijwel nieuwstaat + Ravian en Laureline deel 0, 3 t/m 22 (nrs. 3, 4, 5 en 15 in hc) + Les Extras de Mezières, Dargaud, 1995 - en 5 andere. -

verkocht € 200,00
kavel: 1061
Henk Kuijpers - Franka
-De Tanden van de Draak, deel 1 en 2. Luxe hc met opgeplakte voorplaat, Oberon, 1986 + Het Monster van de Moerplaat/Moordende concurrentie, Big Balloon, 1990. Luxe gesigneerde en genummerde editie + De Vlucht van de Atlantis. Luxe genummerde en gesigneerde editie in linnen met opgeplakte voorplaat. Big Balloon, 1993 - en deel 8 t/m 22 in hc, uitgeverij Franka, 2007-2012.-

verkocht € 170,00
kavel: 1062
Henk Kuijpers - Franka
-Franka, deel 1 t/m 22, Oberon/Big Balloon/Franka, 1978-2012. Alle in eerste druk (nummers 1-5 met miniscuul de naam van bezitter geschreven) + Franka Magazine 1 t/m 20, 1997-2016 + Chroom, 2014 + Franka dl. 1-3, hc, Les Humanoïdes Associés, 2007 + Le musee du crime, Dupuis, 1981 + deel 2 en 3 - en 2 andere.-

verkocht € 110,00
kavel: 1063
Peter de Smet/ Eric Heuvel
-Het Hop Mysterie. Peter de Smet, de Meulder, 1980 + De Generaal 1-3, 4-14 + 8 andere van de Smet + Bud Broadway, Eric Heuvel. Deel 1-8, Boumaar, 2002-2012 + Frits Jonker dl. 1-4, Uitgeverij M, 2004/07 + January Jones dl. 1-8, 1988-2016 - en 6 andere van Eric Heuvel. -

verkocht € 110,00
kavel: 1064
Hugo Pratt
-Corto Maltese in Siberië. Casterman, 1982. Hc, 132 pp. + Les Ethipiques. Casterman, 1980. Hc, 119 pp. Stempel op eerste pagina + Schateiland, Casterman 1988. Hc, 127 pp. + Corto Maltese dl. 1-7, Panda, 1980-83 - en 16 andere van Pratt.-

verkocht € 120,00
kavel: 1065
Hugo Pratt
-Imaginaire Reizen (Périples imaginaires. Aquarelles: 1965-1995). Casterman, 2005. 455 pp. + Hugo Pratt Aquarelles. Casterman, 1996 + De Woestijnschorpioenen. Hc. Dl. 1 en 2, Casterman, 1989/92 + Mu. Corto Maltese, Casterman, 2009 + Altijd maar Verder dl. 1 en 2, hc. Casterman 2003/04 - en 9 andere van Pratt.-

verkocht € 110,00
kavel: 1066
Hergé - Kuifje Collectie
-Lekturama, 1991-1996. Complete reeks bundelingen waarin alle door Hergé geschreven en getekende stripalbum-uitgaven zijn opgenomen. Inclusief box met 8 kleine zwart-wit uitgaven. Serie in vrijwel nieuwstaat. -

verkocht € 70,00
kavel: 1067
Tarzan
-Classics serie deel 1201 t/m 12267, 1965-1979. Vrijwel complete serie, inclusief de tweede drukken.-

verkocht € 140,00
kavel: 1068
Strip ansichtkaarten
-Lot van ca. 500 ansichtkaarten met stripfiguren of van de hand van striptekenaars. O.a. Moebius, Jacobs, Pratt, Loustal en Torres.-

verkocht € 130,00
kavel: 1069
Enki Bilal
-Er was eens 'n Voorbijganger... deel 1-4, Enki Bilal, Dargaud/Oberon 1978-'79 + De Jacht. Oog & Blik, 1998 + La Femme Piege, Dargaud, 1986 + Bleu Sang, Desbois, 1994. Hc met stofomslag + Histoires courtes 1971/1981. Les Humanoïdes Associés, 1996 + Le Bos Maudit. Futuropolis, 1982 + L'état des stocks. Futuropolis 1986, met bijlage - en 8 andere van Bilal.-

verkocht € 110,00