1000-1223 Strips

veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen
kavel: 1080
Franz + Aidans + Auclair
-Jugurta deel 1-15, Lombard/Helmond, 1977-1991, Franz/Hermann/Vernal + dl. 14 hc + Toenga deel 1-16, 1974-1995 + De laatste oever, hc, genummerd, gesign., met buikbandje + Auclair. De Zwarte Dame. Wonderland, 1999 + Simon van de Rivier, Kroniek van een toekomstige wereld, boek 1-3, hc, bundelingen, Sherpa - en 12 andere. -

verkocht € 120,00
kavel: 1081
Rosinski + Bourgeon + Juillard
-De Chninkel, Rosinski/van Hamme, deel 1-3, hc, Casterman 2001-2002 + De klaagzang van de gewesten, dl. 1-5, sc, Dargaud, 1993-98 + De Kinderen van de Wind. Bourgeon, hc, Oberon, 1981-1984 + De Cyclus van Cyann, deel 1-6, hc, Casterman/Glénat/Daedelus, 1993-2015 + Mezek. Getekend Juillard/Yann, hc, le Lombard, 2010 - en 26 andere. -

verkocht € 130,00
kavel: 1082
Jacques Martin + Bob de Moor + Jan Pleyers
-Alix Scenes de la vie antique. Alain Littaye editions, 1983. Folio portfolio. Nr. 1317/1500, gesigneerd. Alex. De Dooltocht van Alex. Casterman, folio hc, 1987 + Alix, 60 ans de couvertures. Casterman, hc, 2008 + 11 delen uit de reeks Tristan + Lefranc deel 1-22 - en 21 andere van J. Martin, en Jean Pleyers + Bob de Moor. 40 jaar strips, 35 jaar aan de zijde van Hergé. Lombard, hc, 1986 - en 13 andere van De Moor. -

verkocht € 130,00
kavel: 1083
Hanco Kok + Peter de Wit e.a.
-Meccano. Beauregard. Gebonden met s.o., gesigneerd "Voor Monica", genummerd 65/99, voorzien van genummerde en gesigneerde ex libris + Meccano 2: Gilette. Arboris, 1994. Genummerd en gesigneerd met dédicace en genummerde en gesigneerde zeefdruk + deel 3; Schlager, hc, 1999 - en 12 andere van Meccano + Draw & Shoot. Een fotoboek met Nederlandse Stripmakers door Karin Ceulemans & Jan Magito. Jakari Productions, 2007. 238 pp. Hc + sc uitgave - en 52 andere van diverse Nederlandse tekenaars. -

verkocht € 120,00
kavel: 1084
Franquin
-Guust. Jidehem en Franquin. Heruitgave 1e Guust, t.g.v. 10-jarig bestaan van stripantiquariaat Panda, 1980 in oplage van 500 ex. Mooi exemplaar + Slowburn. 3e dr., Collectoropolis, 1982 - en 2 andere.-

verkocht € 105,00
kavel: 1085
Schuiten/ Peeters/ Renard
-De Duistere Steden. Encyclopedie van vervoermiddelen in heden en toekomst. Axel Wappendorf. Carsterman, 1988. Genummerd en gesigneerd in halflinnen gebonden + The Book of Schuiten. Benoît Peeters. Nantier, Beall, Minoustchine, New York, 2004. Hc met s.o. + Voyages en Utopie. Schuiten & Peeters, Casterman, 2000. Hc met s.o. + Reis aantekeningen Alaxis Mylos Calvani Brüsel door Eugen Robick. Stripdriedaagse, 1986. Oplage 300 ex. met signatuur Schuiten en Peeters en 22 andere van Schuiten, Peeters en Renard.-

verkocht € 190,00
kavel: 1086
Follet + Marvano + Rodolphe Leo e.a.
-De Zingari, deel 1 en 2, René Follet & Yvan Delporte, hc, Millenium, 2007/2010. Beide genummerd en gesigneerd - en 21 andere van René Follet + De Eeuwige Oorlog deel 1-3 en de integrale uitgave, Marvano Haldeman, hc, 1988/1989 + 2008 - en 1 andere van Marvano + Kenia, deel 1-5, Rodolphe Leo, sc, Dargaud, 2001/2008 + Namibia, deel 1-5, idem, 2010/2015. Toegevoegd: Blueberry, Jean Giraud & Jean-Michel Charlier, hc, Sherpa, 2011. Luxe-editie gedrukt in 850 ex.-

verkocht € 130,00
kavel: 1087
Canales/ Guarnido + Griffo/ Van Hamme + Lepage + Marvano/ Haldeman e.a.
-Blacksad box, deel 1-5, hc, Canales/Guarnido, Dargaud, 2011 en dezelfde reeks los in softcover + S.O.S. Geluk, deel 1-3, Griffo/Van Hamme, hc, Dupuis, 1988/1989 + Névé, deel 1-5, Dieter/Lepage, sc, Farao, 1997-1999 en Muchacho, Lepage, hc, Dupuis, integrale uitgave 2012 en 3 andere van Lepage + Een nieuw begin, deel 1-3. Marvano/Haldeman, sc, Dargaud, 2002/2003 + Dallas Barr, deel 1-5, Dupuis, sc, 1996/2000 - en 3 andere van Marvano/Haldeman - en 9 andere.-

verkocht € 110,00
kavel: 1088
Comes + Herman e.a.
-De Dorpsgek, Comès, hc, Casterman,1991. Genummerd en gesigneerd en 10 andere van Comès + L'Étoffe d'un Crack!, Hermann, sc, Bedescope, 1984 + Une Monografie, Hermann, sc, 1997 + 2 uit dezelfde reeks van Boucq en Juillard + Magma, Enki Bilal, hc, Hazard, 2000 en 1 andere van Bilal + Les correspondances de Pierre Christin, hc, Dargaud, 2009 - en 7 andere.-

verkocht € 80,00
kavel: 1089
Hugo Pratt + Tardi + Juillard e.a.
-XIII. Valstrikken en liefdesbeetjes. W. Vance/J. van Hamme. Uitgave het Belgisch Centrum van het Beeldverhaal en de Post naar aanleiding van de uitgifte van de postzegel "Jeugdfilatelie 2004". Nr. LXXXIV van 375. Gesigneerd en voorzien van postzegel + uit dezelfde reeks delen E.P. Jacobs, Jacques Martin, Hermann, François Schuiten en Aidans + Le Dernier Chapitre. Convard & Juillard. Dargaud, 2009. Hc in sleeve - en 3 andere van Juillard + Profession Auteur de bande dessinée: Tardi Entretiens avec Numa Sadoul. Niffle Cohen, 2000 + Images d'epinal. Tardi. Le Trou D'Obus. Imagerie d'Epinal, 1984. Hc met linnen rug - en 3 andere van Tardi + Hugo Pratt 50. Editions Glenat, hc. 1981 - en 2 andere van Pratt + L'Univers de Hugo Pratt. Dargaud, hc folio, 1984 + M. Blanc Dumont en Giraud uit dezelfde reeks - en Achter de schermen van Blake en Mortimer. Yves Sente/André Juillard. Chirstian Desbois/Blake et Mortimer, hc. 2008 - en 4 andere.-

verkocht € 160,00