veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen / 1000-1223 Strips
[1025] [1026] [1027] [1028] [1029]
kavel: 1027 verkocht € 480,00

De Avonturen van Janmaat en de Sinjoor, De Baard en de Kale

Rob Vel, Dupuis, 1942. Folio met linnen rug.
In hoeken en randen licht geschaafd. Naam klein op schutblad. Pagina 97 t/m 112 en 137 t/m 152 hersteld (met een iets andere papiersoort, waarschijnlijk uit een ander exemplaar (?)). Licht beschadigd bij de bevestiging van het voorplat, achterplat opnieuw met tape aan boekblok bevestigd. Naast de nette herstellingen een vrij mooi exemplaar van dit zeldzame album.