veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen / 1000-1223 Strips
[1196] [1197] [1198] [1199] [1200]
kavel: 1198 verkocht € 60,00

Hergé

De Avonturen van Jo, Suus en Jokko. Complete reeks in 5 delen, hc, linnen rug, 1e en 2e dr. 1953-1957. In redelijk goede conditie met gebruikelijke gebruikssporen als vlekjes, beschadiging aan rug, wat sleets - en 4 sc heruitgaven + Oscar en Isodoor deel 1-6, F. Breysse, Spaarnestad 1959-1964. Hc in halflinnen + Leo en Lea bij de Lapino's, facsimile uitgave Casterman, 2008.
Alle met naam vorige eigenaar op schutblad. (totaal 16)