660-729 Topografie buiten Europa

[660 - 670] [671 - 680] [681 - 690] [691 - 729]
kavel: 660
De aarde en haar volken
-Haarlem, Tjeenk Willink, Jaargang 1878-1888. Gebonden in half leer met geribde rug en vergulde titel. Elk deel 411 pagina's, met artikelen over Nieuw-Guinea, Java, Australië, etc., geïll. met vele staalgravures en enkele kaarten per deel. -
€ 80 - € 150
kavel: 661
[Naslagwerk] Kaarten van de Nederlandse Antillen
-Curacao, Aruba, Bonaire, Saba, Sint Eustatius en Sint Maarten tot 1900. Wim Renkema, Brill, Hes & De Graaf, 2016. 664 pp. Gebonden met stofomslag. Als nieuw. -
€ 80 - € 150
kavel: 662
[Japan] Twee reisgidsen: (1) Livret-Guide du Japon 1923.
-Gedrukt te Tokio door Tsuriji voor "Chemins de Fer de l'État Japonais", 1923, (2),II,106 p., met uitslaande overzichtkaart van het land, uitslaande prijzentabel, twee gekleurde houtsnede frontispieces, diverse deelkaarten en talloze fotografische illustraties op platen, oorspronkelijk koordgebonden crêpe-papieren omslag (verstevigend strookje op voet van rug ontbreekt).-
€ 100 - € 200
kavel: 663
[Amerika] American scenery; or, land, lake and river illustrations of transatlantic nature
-From drawings by W.H. Bartlett, engraved in the first style of the art, by R. Wallis, J. Cousen (...) &c. The literary department by N.P. Willis. Londen, gedrukt door R. Clay voor G. Virtue, 1840, 2 delen, IV[=VI],140; IV,106 p., met staalgegraveerd frontispiece portret, 2 titels, 1 gegraveerde kaart en 64 (van 65)/ 53 platen, contemporain uniform verguld segrijn, alle sneden verguld, 4to.-
€ 150 - € 300
kavel: 664
[Tirion. India, Ceylon] Hedendaagsche Historie, of Tegenwoordige Staat van Alle Volkeren;
-In opzigte hunner landsgelegentheid, personen, klederen, gebouwen, zeden, wetten, gewoontens, godsdienst (...) door Th. Salmon. (vert.) M. van Goch. III. deel. Behelzende den Tegenwoordige Staat van de Koninkryken Pegu, Ava, Arrakan, Acham (...) India of het Ryk van den Groten Mogul, Malabar, Kormandel, en het Eiland Ceilon. Amsterdam. Isaak Tirion. 1731.-
€ 100 - € 200
kavel: 665
[Bougainville] Voyage autour du Monde, par la frégate du Roi La Boudeuse,
-et La Flute, L' Étoile en 1766, 1767, 1768 & 1769. Nouvelle Edition augmentée. [2 delen] + [Supplement 1773]. Neuchatel. De l'Imprimerie de la Société Typographique. 1772. Kl. 8vo, 2 delen + Supplement, leer, uniform gebonden, titel op rug in rood, groen en goudopdruk, gemarmerde schutbladen, rood-op-snee, 249; 297,(3) en X,254 pp., compleet met een Tahitiaanse woordenlijst met ca. 300 woorden; zijnde de eerste in zijn soort. Watervlekken in eerste deel; verder goede ex. Deze vroege en populaire uitgave zonder de kaarten en prenten als uitgegeven.-
€ 120 - € 200
kavel: 667
Geschiedenis der Nederlanders buiten Europa
-of verhaal van de togten, ontdekkingen, oorlogen, veroveringen en inrigtingen der Nederlanders in Aziën, Afrika, Amerika en Australië, van het laatste der zestiende eeuw tot op dezen tijd. N.G. van Kampen. [3 delen in 4 banden]. Haarlem. Erven Francois Bohn. 1831-33.-
€ 60 - € 120
kavel: 668
[Tirion. Iran, Arabisch Schiereiland, Tartarije] Hedendaagsche Historie,
-of Tegenwoordige Staat van Alle Volkeren; -In opzigt hunner landsgelegentheid, personen, klederen, gebouwen, zeden, wetten, gewoontens, godsdienst (...) door Th. Salmon. (vert.) M. van Goch. IV. deel. Behelzende den Tegenwoordigen Staat van Persia, Arabia en het Asiatisch Tartaryen. Amsterdam. Isaak Tirion. 1732.-
€ 225 - € 450
kavel: 669
[Tirion. Turksche Ryk] Hedendaagsche Historie, of Tegenwoordige Staat van Alle Volkeren;
-In opzigte hunner landsgelegentheid, personen, klederen, gebouwen, zeden, wetten, gewoontens, godsdienst (...) door Th. Salmon. (vert.) M. van Goch. V. deel. Behelzende den Tegenwoordigen Staat van het Turksche Ryk in Asia en Afrika. Amsterdam. Isaak Tirion. 1733.-
€ 200 - € 400
kavel: 670
[Baedeker] Indien, 1914
-Ceylon, Vorderindien, Birma, Die Malayische Halbinsel, Siam, Java. Handbuch für Reisende, K. Baedeker, Leipzig, Verlag Karl Baedeker, 1914. Eerste en enige druk. Rood percaline bandje, titel op rug en voorplat in goudopdruk, compleet met alle kaarten en plattegronden, overzichtskaart in achterflap, bandje met lichte gebruikssporen, verder goed en compleet ex. van deze schaarse Baedeker. Hinr. D499.-
€ 200 - € 400