1224-1254 Originele strip- en kinderboeken-illustraties

[1224 - 1233] [1234 - 1243] [1244 - 1253] [1254 - 1254]
kavel: 1224
Rie Cramer (1887-1977)
-3 gelithografeerde Klederdrachtprenten door Rie Cramer, ca. 1938. Elk 24 x 23 cm. In passepartout - en een grotere met titel "Staphorst", 48 x 40 cm. (totaal 4).-
€ 75 - € 150
kavel: 1225
Lidow (Alida Christina Bernardina Walther, 1890-1968)
-Schets voor coverillustratie "Lotje als verpleegster" door Jan Post, ca. 1946. Hb potlood op papier. 23 x 19 cm. In passe-partout + een schets uit hetzelfde werk, 12,5 x 12 cm. In passe-partout (totaal 2).-
€ 60 - € 90
kavel: 1226
Willy Schermelé (1904-1995)
-Twee originele illustraties voor Hazenland, 1938. 20 x 23,5 cm. + 20 x 28 cm. Beide gesigneerd r.o. (totaal 2).-
€ 125 - € 250
kavel: 1227
Rie Cramer (1887-1977)
-'Assepoester'. Originele aquarel uit ca. 1936 van een van de volpagina-illustraties voor de boekuitgave. 24 x 19 cm.-
€ 300 - € 600
kavel: 1228
Rie Cramer (1887-1977)
€ 300 - € 600
kavel: 1229
Rie Cramer (1887-1977)
-'Cinderella'. Originele aquarel uit ca. 1936 van een van de volpagina-illustraties voor de boekuitgave. 24 x 19 cm.-
€ 300 - € 600
kavel: 1230
Rie Cramer (1887-1977)
-'Thumbelina' (Duimelijntje). Twee gemonogrammeerde tekeningen in Oost-Indische inkt, uit ca. 1936. 9 x 6,5 cm. + 9,5 x 10,5 cm. Beide in passe-partout (totaal 2).-
€ 150 - € 250
kavel: 1231
Rie Cramer (1887-1977)
-'Thumbelina' (Duimelijntje). Twee tekeningen in Oost-Indische inkt, uit ca. 1936. 9,5 x 8 cm. + 10 x 8 cm. Beide in passe-partout (totaal 2).-
€ 150 - € 250
kavel: 1232
Rie Cramer (1887-1977)
-'Thumbelina' (Duimelijntje). Originele aquarel uit ca. 1936 van een van de volpagina-illustraties voor de boekuitgave. 24 x 19 cm.-
€ 300 - € 600
kavel: 1233
Rie Cramer (1887-1977)
€ 300 - € 600