veiling / Veiling 18 deel 2 Topografie, Oude boeken, Strips en Striporiginelen / 899-949 Atlassen en cartografie (deel II)
[904] [905] [906] [907] [917]
kavel: 906 verkocht € 400,00

Dr. Heinrich Berghaus' Physikalischer Atlas,

oder Sammlung von Karten, auf denen die hauptsächlichsten Erscheinungen der anorganischen und organischen Natur nach ihrer geographischen Verbreitung und Vertheilung bildlich dargestellt sind. Deel II, III, VI en VII/VIII. Gotha, J. Perthes, 1850-1852, 5 (van 8) delen in 4 banden, met 16/ 15/ 12/ 4/ 19 handgekleurde kaarten en platen, oorspronkelijk uniform bedrukt karton met goudgeletterde linnen rug, folio.
Wat roestvlekkig zoals gebruikelijk; de banden met gebruikssporen. Bevat: II: Hydrographisher Atlas; III. Geologischer Atlas; VI. Zoologischer Atlas oder Atlas der Thier-Geographie; VII. Anthropographischer Atlas; VIII. Ethnographisher Atlas (totaal 5 delen in 4 banden).