1537-1699 Kunst & toegepaste kunst

veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Asiatica, Fotografie, Kunst en Varia
[1537 - 1546] [1547 - 1556] [1557 - 1566] [1567 - 1576] [1577 - 1586] [1587 - 1596] [1597 - 1606] [1607 - 1616] [1617 - 1626] [1627 - 1636] [1637 - 1646] [1647 - 1656] [1657 - 1666] [1667 - 1676] [1677 - 1686] [1687 - 1696] [1697 - 1699]
kavel: 1537
[Russische avantgarde] 10 titels: (1) A legacy regained: Nikolai Khardzhiev
-and the Russian Avant-garde. Z.pl., Palace Editions, 2002, 400 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk karton met stofomslag, groot 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 1538
Guillaume Le Roy (1938-2008)
-Portfolio in bijbehorende handgemaakte bewerkte houten kist, 1976. Oplage 20 ex. Inhoud: Abel et Caïn en Hommage a Metten Koornstra met 25 houtsnedes, deels 2-of 3 luiken, op Japans. Afm. elk 84 x 63 cm. -
€ 600 - € 900
kavel: 1539
XXe Siècle. Nouvelle série. 8 delen uit de reeks:
-No. 17, 28, 31-34, 38 en 39. Parijs, XX Siècle, 1961-1972, 8 delen, rijk geïllustreerd en met originele litho’s door Capogrossi, Chagall, Estève, Delaunai, Marini, Masson, Miró, Poliakoff, Soulages en Sutherland, oorspronkelijk omslag (17) en oorspronkelijk karton (overig), 4to (totaal 8).-
€ 600 - € 800
kavel: 1540
Vasarely. Arts plastiques du XX siècle.
-Neuchatel, Éditions du Griffon, 1965-1979, 4 delen, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform linnen/ karton met omslag, 4to (totaal 4).-
€ 75 - € 150
kavel: 1541
Herman Berserik (1921-2002)
-De koe van Cara. Ets-aquatint. 20x25 cm. 1976 en Renompré. Litho. 8/10. 26x35 cm.-
€ 80 - € 160
kavel: 1542
Herman Berserik (1921-2002)
-Zelfportret, litho. 1969. 27/60 en San Giorgio '79-84 Ets-aquatint. 15/25 1984.-
€ 80 - € 160
kavel: 1543
Herman Berserik (1921-2002)
-Boeien. Litho 28 x 35 cm., 12/20. 1985 en Boeien (variant). Kleurenlitho 67/100, 40x47 cm.-
€ 80 - € 160
kavel: 1544
Pierre Alechinsky (1927-)
-Allons dans ce petit bois charmant. Xylographie, La Cambre, Atelier du Livre, Janvier 1946. 44 x 44 cm. In zeer kleine oplage verschenen, nr. III/XVII. Bijzonder exemplaar met een kleine dédicace in rechter onderhoek. -
€ 1000 - € 2000
kavel: 1545
Antonius Johannes Kristians (1883-1957)
-St. Julienne en Beauchelle, 1950. Aquarel. 33 x 44 cm. -
€ 100 - € 200
kavel: 1546
Victor Stuyvaert (1879-1974). Serie van veertien originele tekeningen,
-bestaande uit 8 tekeningen in pen en gouache van 19,3 x 13,2 cm, gesigneerd en gedateerd '20 in pen, opgeplakt op kartonnen dragers en 6 cirkelvormige pentekeningen, doorsnede 8 cm., gemonogrammeerd in pen, onder beschermende vliesjes, bladmaat van alle dragers/ tekeningen 25,5 x 19 cm.-
€ 100 - € 200