1288-1449 Nederlands-Indië. Collectie Hijmans deel I

veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Azië, Fotografie en Kunst
kavel: 1392
[V.O.C.] Vijf letterdruk extracten uit resoluties,
-1743, 1749, 1750 (2x, varianten van dezelfde tekst), en 1774, 4-16 p., zonder omslagen, 4to (1743-1749) en folio (overige), samen in linnen omslagdoos met marokijnen titelschildje "Extract" op de rug.-

verkocht € 150,00
kavel: 1393
Drie titels: (1) Lim's boekoe Peladjaran. Kuo-Yü zonder goeroe.
-Menoeroet Methode dari: Chuang Ché Suan. Tersalin dan Disoesoen Oleh Wan Fei. Penerbit: Lim's Boekhandel, Djakarta (Java), 1945, (4),62 p., oorspronkelijk omslag, 4to (leerboek voor de Chinese taal zonder leermeester).-

verkocht € 70,00
kavel: 1394
Twee manuscripten: (1) (Papakkum Cheribon).
-(Wetboek Tjerbon). Manuscript wetboek, (1768), (8),16,(1),79 grotendeels tweezijdig beschreven bladen, de twee hoofddelen met de tekst in Indonesisch schrift en in het Nederlands, gebonden tussen eenvoudige kartonnen platten, folio (in zeer goede staat).-

verkocht € 470,00
kavel: 1395
[Militaria. Manuscript orderboek] "Garnizoens Bataljon v. Atjèh
-en Onderh. Detachement te Lampeneroet. Commandements Orderboek." Manuscript, alle inschrijvingen gedaan te Kota Radja, 1879-1887, 194 p., contemporain halflinnen met titeletiket op voorplat, folio (platten wat sleets). -

verkocht € 250,00
kavel: 1396
[Militaria. Marine 1918-1919] Map met 10 manuscripten,
-alle 33 x 20 cm., los in contemporaine halflinnen portolio, folio-formaat. -

verkocht € 100,00
kavel: 1397
[Bibliografie] 14 titels: (1) Catalogus der verzameling van boeken en prenten
-betrekking hebbende op de stad Batavia bijeengebracht door en eigendom van Jhr. Mr. P.R. Feith. Batavia, gedrukt door De Unie voor de auteur, 1937, (52) p., met ingeplakte, gekleurde platen, oorspronkelijk omslag (omslag met vlekken/ verkleuringen; standaard bibliografie).-

verkocht € 70,00
kavel: 1398
[Java] Vier titels: (1) Java: past & present.
-A description of the most beautiful country in the world, its ancient history, people, antiquities and products. By Donald Maclaine Campbell. Londen, W. Heinemann, 1915, 2 delen, XX,656; IX,(2),658-1236 p., met uitslaande, gekleurde kaart en vele platen, oorspronkelijk uniform verguld linnen, 4to (ruggen verbleekt).-

verkocht € 70,00
kavel: 1399
[Java] Vijf titels: (1) Geschiedenis van de gouvernements-thee-cultuur op Java,
-zamengesteld voornamelijk uit officiëele bronnen, door Mr. J.A. van der Chijs. Batavia/ 's-Gravenhage, Landsdrukkerij/ M. Nijhoff, 1903, VIII,604 p., oorspronkelijk goudgeletterd linnen, 4to.-
€ 70 - € 140
kavel: 1400
[Molukken] De Nederlandsche Oudheden in de Molukken.
-Door V.I. van de Wall. Met 155 afbeeldingen op 93 platen en 3 [uitslaande] oudheidkundige schetskaarten. 's-Gravenhage, M. Nijhoff, 1928, XX,313,(1) p., oorspronkelijk verguld linnen, 4to.-

verkocht € 70,00
kavel: 1401
[Kunst] Lot van 10 titels,
-o.a. over W.O.J. Nieuwenkamp (3x), Johannes ten Klooster, Tovenarij op Bali. Magische tekeningen en Balinese schilderijen, 5x hardcover en 5x softcover, alle in formaat 4to of folio (totaal 10).-

verkocht € 550,00