1288-1449 Nederlands-Indië. Collectie Hijmans deel I

veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Azië, Fotografie en Kunst
kavel: 1412
[Indonesië] Jakarta 3x
-Carte des environs de Batavia. 1750. Dheulland naar Nicolas Bellin. Handgekleurde kopergravure in p.p. en achter glas 20 x 28 cm. Lijst 38 x 45 cm. + De Reede van Batavia. Maaskamp. Amsterdam. 1805. H. Kobell naar M. de Sallieth. Kopergravure in p.p. en achter glas. 23 x 29 cm. Lijst 40 x 45 cm. +-

verkocht € 180,00
kavel: 1413
Zeven items: (1) Projecten van woningen voor suikerondernemingen,
-door J.F.A.C. van Moll en C.H. Lugten. Amsterdam, J.H. de Bussy, (1916), 146 p., pagina 136-146 bestaande uit platen, voorts met 14 (groot) uitslaande platen, oorspronkelijk linnen, folio (plaat 12 doormidden gescheurd, maar te repareren).-

verkocht € 100,00
kavel: 1414
Suhadi. 1937-1988. Yogyakarta-Indonesië
-Rijstvelden met boeren en buffels bij Gedongkiwo. Schilderij op doek. 60 x 80 cm.-

verkocht € 420,00
kavel: 1415
Elizabeth Riches (1931-2004)
-Golden Languar [o.a. voorkomend op Sumatra]. Olieverf op paneel, 24 x 29 cm. Monogram ER, linksonder.-

verkocht € 120,00
kavel: 1416
Guide to the Osaka Exhibits in the Colonial Exhibition at Semarang 1914
-Zeldzame catalogus, 4to, 90 pp. van deze tentoonstelling met ingelegd velletje Restaurant en bierhal "Seng Hap" Padan Kampnong Pondok. Waar elke dag een strijkorkest speelde, je kon kiezen uit een Indische en Europeesche tafel en heerlijk ijskoud vatbier en ijs aanwezig was.-

verkocht € 60,00
kavel: 1417
Vereeniging Nerderlands Indisch Fabrikaat
-5 bundelingen van dit tijdschrift; 3e jaargang, 1936 no. 1 t/m 12 (32 pp. elk) + 4e jaargang, no. 1 t/m 12 (28 pp. elk) + 5e jaargang, no. 1-12 + 6e jaargang, no. 1-12 - en 7e jaargang, nrs. 1 en 2.-
€ 60 - € 90
kavel: 1418
Reis over Java, Madura en Bali
-in het midden van 1847. Dr. W.R. van Hoëvell. [2 delen]. Amsterdam. P.N. van Kampen. 1849-'51. 8vo, gekartonneerde banden met blauwe papier overtrokken, XII,227,(1),(1) en XII, 227,(1) pp. [van het derde deel verscheen een aflevering, 64 pp., hiervan is alleen de kaart van Bali aanwezig. De tekstpagina's ontbreken, zoals meestal].-

verkocht € 240,00
kavel: 1419
"Indiae Orientalis, nec non insularum adiacetum".
-Handgekleurde, gegraveerde kaart van de Indonesische archipel met India en een deel van Australië, uitgegeven door Nicolaas Visscher, ca. 1682, 47 x 56 cm.-

verkocht € 480,00
kavel: 1420
[Java. Twee deluxe exemplaren in perkament] H.W. Ponder.
-Java's pracht en praal. Voor Nederland bewerkt door H.W. Gunning. Ingeleid door Z. Exc. Dr. H. Colijn. Amsterdam, Nederlandsche Keurboekerij, 1936, 308,(1) p., met fotografische platen, één van slechts 25 exemplaren van de "weelde-uitgave" gedrukt op handgeschept papier en gebonden in vol verguld hoornperkament gedecoreerd naar ontwerp van Henk Nykamp, bovensnede verguld, 4to.-

verkocht € 220,00
kavel: 1421
The History of Java.
-Sir Thomas Stamford Raffles. [2 delen]. Second edition. London. John Murray. 1830. Uniform gebonden, leer, titel op rug in rood en groen met goudopdruk, platten met lijn-bordure, XLVIII,536 en IV,332,CLXXIX pp., schutbladen gebruind; verder zeer goede ex.-

verkocht € 220,00