veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Azië, Fotografie en Kunst / 1288-1449 Nederlands-Indië. Collectie Hijmans deel I
[1340] [1341] [1342] [1343] [1344]
kavel: 1342 verkocht € 150,00

De Java-oorlog van 1825-1830

P.J.F. Louw/E.S. de Klerk. Set van 6 delen. Batavia Landsdrukkerij, 's Hage M. Nijhoff, 1894-1909. Deel 3, 4 en 6 met uitvouwbare kaart.
Goede set, zonder de atlasdelen. Professioneel herbonden in halfleer met vergulde rug en voorplat titel en vernieuwde schutbladen (totaal 6).