veiling / Veiling 18 deel 3 Nederlands-Indië, Azië, Fotografie en Kunst / 1288-1449 Nederlands-Indië. Collectie Hijmans deel I
[1346] [1347] [1348] [1349] [1350]
kavel: 1348 verkocht € 340,00

[Java] Reis naar Nederlands Oost-Indië

of land- en zeetochten gedurende de twee eerste jaren mijns verblijfs op Java, door J.B.J. van Doren. Den Haag, Gebroeders J. & H. van Langenhuysen, 1851, 2 delen in 1 band, 315,(1);401,(3) p., met 2 identieke gelithografeerde titels, 2 uitslaande gelithografeerde kaarten, 1 uitslaande gelithografeerde plattegrond, 9 gelithografeerde gezichten en 18 handgekleurde en met gom gehoogde lithografische/ houtgegraveerde kostuumprenten en portretten, daarnaast veel houtgegraveerde illustraties in de tekst, contemporain verguld half marokijn, 4to.
Goed exemplaar van het eerste Nederlandse boek met kleurenplaten betreffende Indonesië.