2280-2296 Boekbanden

[2280 - 2289] [2290 - 2296]
kavel: 2280
[Zeldzame deluxe boekband] Het gulden boek voor de tuberculeuse kinderen
-Omslag en bandversiering van J.B. Heukelom. Typografische verzorging van J.G. Veldheer. Rotterdam, Vereeniging tot Bestrijding der Tuberculose/W.L. & J. Brusse, 192 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk verguld vol perkament, vergulde sneden, 4to. Braches 462:2. -
€ 80 - € 150
kavel: 2281
[Luxe exemplaar] Over Chineesche en Japansche Kunst
-Ir. G. Knuttel Jr. H.J. Paris, Amsterdam, 1936. 139 pp. 4to. Nummer 1 van 40 genummerde exemplaren op geschept papier, gebonden in perkament en voorzien van de handtekening van de schrijver.-
€ 70 - € 120
kavel: 2282
[Zilveren sloten] Twee bijbels met zilveren sloten,
-edities 1861 en 1870, gebonden in bruin marokijn, vergulde sneden, klein 8vo.-
€ 50 - € 100
kavel: 2283
Exposé des Motifs de la Constitution Belge
-par un Docteur en Droit. [Isidore van Overloop]. Bruxelles. H. Goemaere. 1864. Groot 8vo, rood marokijn, titel op rug in goudopdruk, wapen van België op voorplat met kroon, leeuw en wapenspreuk: L'Union fait la Force. Goud-op-snee, gemarmerde schutbladen, IV,694 pp. Met o.a. de volledige naamlijst van de leden van het Congres National. Schutbladen met bruining, band met kl. imp., verder een mooi ex.-
€ 70 - € 120
kavel: 2284
[A. van Rossum Hof-Boekbinder] An Historical Disquisition concerning The Knowledge
-which the Ancients had of India; and the progress of trade with that country prior to the discovery of the passage to it by the Cape of Good Hope. William Robertson. London. A. Strahan, T. Cadell; E. Balfour. Edinburgh. 1791.-
€ 100 - € 200
kavel: 2285
The Rise of the Dutch Republic
-A History. John Lothrop Motley. [3 delen]. London. George Routledge and Sons. [1878]. Gr. 12mo, 3 delen, leer, uniform gebonden, titel op rug in groen en goudopdruk, bordures in goudopdruk, gemarmerde schutbladen en gemarmerd op snee, binnenkant platten blindgestempeld, XV,485; XI,527 en VIII,518 pp., mooie ex. (totaal 3).-
€ 60 - € 120
kavel: 2286
Wetenswaardigheden voor practische landbouwers,
-Veehouders en Zuivelbereiders. Wed. J.C. Massee & Zoon. Goes. Druk H.C.A. Thieme. Nijmegen. [Ca. 1900]. 8vo, leer, titel op rug in goudopdruk, ill. op voorplat met titel in zwart en goudopdruk, bordure rondlopend op voor- en achterplat, binnenkant voor- en achterplat met bordure in goudopdruk en zijde (bruin), gemarmerde schutbladen, goud-op-snee, titel, VIII,422 pp., talloze illustraties in de tekst. Gemarmerde beschermhoes. Zeer kl. imp. op voorplat. Bijzonder mooi exemplaar.-
€ 60 - € 120
kavel: 2287
The Scarlet Herring and other stories
-Edward Abbott Parry. With illustrations by Athelstan D. Rusden. London. Smith, Elder & Co. 1899. 8vo, blauw marokijn met meerkleurig gemarmerde platten, titel op rug in rood en goudopdruk, goud op snee, talloze illustraties binnen en buiten de tekst, (6),252,(4) pp. Hard-kartonnen beschermhoes, meerkleurig gemarmerd, zoals de platten. Mooi ex.-
€ 60 - € 100
kavel: 2288
Critical and historical essays (2x) [en China (2x)]
-contributed to the Edinburgh Review. Lord Macaulay. [2 delen]. London. Longman, Green, Longman & Roberts. 1861. 2 delen, kl. 8vo, bruin marokijn, titel op rug met typografische illustratie en bordures in goudopdruk, gemarmerde schutbladen en gemarmerd-op-snee, VI,(1),414 en (1),434 pp., tekst in 2 kolommen per pagina, een paar krabbels op voorplat 2e deel.; verder zeer goede ex.-
€ 80 - € 160
kavel: 2289
[Complete serie] Les Milles et une Nuits, Contes Arabes
-M. Galland. (...) continués par M. Caussin de Perceval. Paris. Le Normant. 1806. 16mo, 9 delen, uniform gebonden, leer, titel op rug in groen en goudopdruk, platten met bordure in goudopdruk, goud-op-snee, platten verso met bordure in goudopdruk met typografisch motief, gemarmerde schutbladen, compleet met meer dan 4200 pp., bandjes met lichte gebruikssporen. Goede set (totaal 9).-
€ 60 - € 100
[2280 - 2289] [2290 - 2296]