2280-2296 Boekbanden

[2280 - 2289] [2290 - 2296]
kavel: 2290
Kompleete werken van den ouden heer Smits
-uitgegeven door zijn vriend Mulder. Den Haag. D.A. Thieme. 1877-79. Kl. 8vo, 5 delen, uniform gebonden, half-groen marokijn, gemarmerde platten en schutbladen, titel op rug in goudopdruk, gemarmerd-op-snee. Goede set.-

verkocht € 60,00
kavel: 2291
[Edition de Luxe] The Compleat Angler
-Izaak Walton & Charles Cotton. Ed. by Richard le Gallienne. Illustrated by Edmund H. New. John Lane. The Bodley Head. London & New York. 1904. Kl. 8vo, half-marokijn, titel op rug in bruin en goudopdruk, goud-op-snee, gemarmerde schutbladen, LXXXIX,454,(14) pp., talloze illustraties in de tekst, ex libris, aant. op schutblad; mooi ex.-

verkocht € 60,00
kavel: 2292
Boekband van rijk verguld, gemarmerd en gepolijst kalfsleer,
-ca. 1752, beide platten met groot centraal floraal ornament omgeven door twee vergulde borders en florale hoekornamenten, geribde en vergulde rug, fraaie sitspapieren schutbladen, 4to (26,5 x 21 cm.).-

verkocht € 170,00
kavel: 2293
4 boekbanden N.A. van Wijk
-Gedenkzuil van den Nederlandschen Krijgsroem in Junij 1815. J. Scharp. Den Haag. Johannes Allart. 1816. Groot 8vo, nieuwe kunstleren band, titel op rug, lijn-bordure en ornament op voorplat in goudopdruk, gemarmerde schutbladen, titel met vignet door Velijn, naar Van Bree, XIV,(56 pp. inteekenaren),136,(20) pp., 4 (van 9) platen waarvan 2 uitslaand: Z.K.H. De Prins van Oranje de Nederlandsche troepen op den vijand aanvoerende en Een corps Schotten, beide door R. Vinkeles, kopergavure, proefdruk, vetvlek in de marge van meerdere pp. Samengevoegd met: Anna van Breggestein of het gezandschap van het eiland Ameland aan het hof van Olivier Cromwel. [L.M.J. van Wijk van Hoogeveen. J. Noorduyn en Zoon. Gorichem. 1841], titelblad ontbreekt; zelfde bindwijze.-

verkocht € 80,00
kavel: 2294
Boekband van rijk blindgestempeld varkensleer over houten platten,
-Duitsland, 2de helft 17de eeuw, de platten gedecoreerd met een serie rolstempels en met zwaar geribde rug, met twee gedecoreerd koperen klampen, folio.-

verkocht € 110,00
kavel: 2295
Vriendschapsalbum Victoriaans (1853)
-4to, donkerrood marokijn, rug met vrouwenfiguur en "Album" in goudopdruk, de platten blindgestempeld, lijnbordures met florale motieven en centraal een geometrisch ovaal, schutbladen van paars zijdepapier. De band gesigneerd door De la Rue and Co. London.-
€ 300 - € 600
kavel: 2296
Boek der psalmen 1779, bedrukt boekblok
-Het boek der psalmen, nevens Christelyke gezangen (...). Amsterdam & Antwerpen, P. Meijer, Joh. Strander & Ant. Eichhorn, 1779, kl. 8vo, 2 delen in 1 band, vii, 438;277 pp., goud geornamenteerd heelleer, goud op snee met daarin verwerkt afbeelding wapen met zwaan, contemporaine eigendomsincriptie/prijsetiket + signatuur leraar. - goed (mist voorste schutbladen, wat besch. aan band)-

verkocht € 240,00
[2280 - 2289] [2290 - 2296]