veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2280-2296 Boekbanden
[2280] [2281] [2282] [2283] [2284]
kavel: 2282 verkocht € 90,00

[Zilveren sloten] Twee bijbels met zilveren sloten,

edities 1861 en 1870, gebonden in bruin marokijn, vergulde sneden, klein 8vo.
Het zilver gemerkt, tweede gehalte. Voorplat 1870 los.