2300-2347 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2319] [2320 - 2329] [2330 - 2339] [2344 - 2347]
kavel: 2300
Ten Have Vacuum koffie, Deventer - Martin Evans en de Zero Vaart
-Oblong, geniet. Compleet met alle 125 plaatjes. Exemplaar in zeer goede staat.-
€ 50 - € 80
kavel: 2301
N.V. Van Slooten, Leeuwarden, Pepermunt en Suikerwerkfabriek - Luchtvaart Album I-III
-1937-1941. Oblong, touwgebonden. Alle compleet met 48 fotoplaatjes in goede staat (totaal 3). -
€ 70 - € 120
kavel: 2302
Heuff, N.V. Koffiebranderij en theehandel v/h Gebrs. J.A. & A. Heuff, Tiel, circa 1920
-Heuff, N.V. Koffiebranderij en theehandel v/h Gebrs. J.A. & A. Heuff, Tiel. Alle albums van Heuff: De mooie Betuwe, circa 1920; Door 't Bonte Brabant, circa 1920, compleet; Langs de oevers van Maas, Waal en Rijn, circa 1920.-
€ 80 - € 120
kavel: 2303
Jb Bussink, Deventer Koekfabrieken, Deventer: Mijn Land
-Deel I-XI. 1927-1937. Tekst G.J. Nijland. Complete reeks met elk 100 plaatjes en 2 grote platen. Alle in halflinnen in goede conditie + Het Verkeer deel I, II en III, 1938-1948. Tekst G.J. Nijland, oblong, halflinnen alle compleet met 96 plaatjes en 2 grote platen in goede staat. -
€ 80 - € 150
kavel: 2304
Palmin Sieriebilder
-H. Schlinck & Cie, Mannheim, ca. 1910. Album met 24 series van 6 ingestoken chromolitho's.-
€ 60 - € 90
kavel: 2305
[Kalender-albums] Lot van 7
-Album Vogel-Kalender samengesteld door Dr. Jac. P. Thysse en A. Burdet. Weenenk & Snel, Den Haag. Albums voor het jaar 1924-1930.-
€ 60 - € 90
kavel: 2306
Riem-Vis, Pluimvee- en vogelvoederfabriek, Den Haag: Onze Vogels - 1926 - 1929 - 1933
-Eerste serie compleet met 70 plaatjes, tweede serie compleet met pl. 71 t/m 140, derde serie compleet met pl. 141 t/m 280. Alle in halflinnen band, 27 x 20 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2307
K. Ten Have, Deventer - De geschiedenis van Langejan en zijn ezel Caliban + 3 andere
-K. Ten Have's Koffie-, Thee- en Tabakshandel Deventer - De geschiedenis van Langejan en zijn ezel Caliban. A. Rodrigues, ill. Peter Lutz. Amsterdam, 1930. Compleet met 125 plaatjes. Minimale besch. aan rug boven, verder in zeer goede staat + K. ten Have's Koffie-, Thee en Tabakshandel Deventer - De verdere geschiedenis van Langejan en zijn Ezel Caliban. H. Vettewinkel, ill. Peter Lutz. Amsterdam, 1937. Compleet met 125 plaatjes. In goede staat + Koninklijke fabrieken J.H. Haust & Zn, Amsterdam; Dwars over den Aardbol. De wonderlijke lotgvallen van Loeki-en Jan. Illustraties van M. Güthschmidt. Album met 40 plaatjes + De avonturen van Piet Guit zijn Klepper en zijn Haust Beschuit. Tekst van Antoinette van Dijk. Ills van M. Güthschmidt. Serie R. 1-100 en de 2 grote platen + De luchtreizen van Rakker en zijn makker no. 1, Naar de Noordpool (totaal 5).-
€ 70 - € 120
kavel: 2308
Ned. Banketbakkers Vereeniging, Amsterdam. De lotgevallen van Witje en Gitje - en 3 andere
- Ko Gallino met ills. van Peter Lutz, 1932. Wat los in band, aan randen wat geschaafd, verder goed ex. + Van Nelle's Koffie - Hoe de Kabouters aan de Koffie kwamen. Kees Valkenstein, van Leer, Amsterdam. Geniet, compleet met 6 plaatjes + H.E. Mulder's speciale Roggebroodfabriek Giekerk; Mitok de jonge eskimo. Willy Schermelé, 1933. Mooi ex., compleet met 64 plaatjes + Job en Sijmen op Stap. Mevr. E. Belinante-Belinfante. Geïll. door Freddie Langeler. 24 pp. Compleet met alle plaatjes. Opnieuw in orig. band gezet, aan rug licht besch. (totaal 4).-
€ 80 - € 150
kavel: 2309
Verkade & Company: Plaatjes Album I
-Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. pp. 30, 1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes. Aan rug en randen wat gebruikssporen, verder goed exemplaar van het eerste album van Verkade.-
€ 80 - € 150