2300-2347 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2319] [2320 - 2331] [2332 - 2346] [2347 - 2347]
kavel: 2310
Verkade & Comp., Zaandam: Plaatjes-Album 2 + 3
-Plaatjes-Album 2, 1904. Serie 26 - 48. Compleet met 140 ingestoken gelithografeerde plaatjes + Plaatjes-Album 3. Serie 49 t/m 72. 1905. Compleet met alle insteekplaatjes. Beide in goede staat (totaal 2).-

verkocht € 85,00
kavel: 2311
Verkade - Tante Lize; Verhalen en Sprookjes bij de plaatjes van Verkade's Album no. 3
-1907. Groen-blauw exemplaar. -

verkocht € 95,00
kavel: 2312
Verkade & Company: Lot van 14 albums
-Album 5-17, 1906-1918: Lente, Zomer, Winter, Herfst, Friesland, De Ijsel, de Vecht, Het Naardermeer, Bosch en Heide, Blonde Duinen, Langs de Zuiderzee en de Bonte Wei.-

verkocht € 80,00
kavel: 2313
Full Speed Virginia Cigarettes. United Tobacco Agents, Eindhoven: Complete set v. 8 albums
-De Geschiedenis van de automobiel. P. Olyslager, 2e dr., 1955 + Over auto's en autorensport, P. Olyslager, 1956 + De auto in de moderne tijd, Ir. J.W. v. Wamelen, 1957 + Auto's, Speelgoed der mensheid dl. I & II, P. de Graaf/G. Berk, 1958-'59 + Vissen en visverhalen, W. v. Veenendaal, e.a., 1960 + Dieren van overal, H. Rensenbrink, 1961 - en Dieren van dichtbij (honden), Mevr. v.d. Hoeven, 1962.-

verkocht € 70,00
kavel: 2314
Haas Azijnfabrieken N. V. Haarlem: Sprookjesboeken van Vader Haas dl. 1-7 - en 2 andere
-Alle compleet met 24 of 21 plaatjes per album. Roestvlekjes, verder goede set + Wat Oude Barend Vertelde! Coop De Eenheid, Zaanstreek, ca. 1935. Compleet. Aan randen met tape hersteld, verder goed + Job en Sijmen op Stap. Niemantsverdriet en Zonen, Vlaardingen, ca. 1935. Compleet ex. met vernieuwde rug (totaal 9).-
€ 70 - € 120
kavel: 2315
Koekfabriek de Nederlander B.J. Lindeboom & Zonen, Amsterdam -Fotografie Album I, II & III
-1904-1907. Alle compleet, rug in goede conditie - en De Erve H. de Jong, Wormerveer, Cacao-en chocolaadfabriekanten. Met het Maanmannetje naar de schoonste Plekjes van Nederland. Een Reisverhaal voor Kinderen tevens Photografie-Album, 1910. Compleet met alle plaatjes. Mooi exemplaar (totaal 4).-

verkocht € 200,00
kavel: 2316
Koninklijke MIJ "De Betuwe" N.V. - Tiel. Flipje Tiel
-De avonturen van Flipje Tiel. Complete reeks van 46 deeltjes + De Bobbeltjes. Met verhaaltjes van Willie Stuurman. Toverplaatjes Rein Stuurman. 3 deeltjes + Radion Dierenboekjes. 12 deeltjes ingestoken in map + Daar was Eens, Leonard Roggeveen, 10 deeltjes ingestoken in boek (totaal 51).-

verkocht € 70,00
kavel: 2317
Paul C. Kaiser; Vlaggen - en Wapenboek
-1908. Compleet met 72 gelithografeerde ingestoken plaatjes. In halflinnen. Goed exemplaar.-

verkocht € 170,00
kavel: 2318
Kahrel’s Thee, Groningen: Album der Thee-Kultuur op Java
-Plaatjesalbum met insteek-fotoplaatjes van de theeproductie op Java. Art nouveau reliëfdruk op voorzijde. Oblong album, 1920 + Stoom-Koekfabriek "Holland", Leiden. Biesiot's Holland's Roem Album, 1915. Compleet. Rug gerest. Enkele gebruikssporen, redelijk goed ex. + 2 albums aangeboden door G. vd Spek; Artiesten Serie I en Serie G. Schilderachtig Nederland (totaal 4).-

verkocht € 70,00
kavel: 2319
Turmac - zijdjesalbums
-Alle Landen Vereenigd. 1931. Oblong, touwgebonden, compleet met 166 plaatjes en 7 reserveplaatsen + Alle Landen vereenigd. Album no 2. Met 235 zijdjes en 3 reserveplaatsen - en 4 andere complete albums (met hier en daar verschil in kleur zijdjes in het album) - en 1 incomplete met los ingeplakte zijdjes van Cornelis Tromp, Czaar Peter de Groote en enkele andere (totaal 7).-

verkocht € 160,00