2300-2347 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2319] [2320 - 2331] [2332 - 2346] [2347 - 2347]
kavel: 2320
Kellogg's Auto-Album - en 9 andere
-Kellogg's Cornflakes, Wormerveer. Auto-album, 1949 + De Luchtvaart in Amerika. Crescent Cigarette Company, Eindhoven, 1957. Compleet met 96 plaatjes + 1000 pk. Nat. Lucifers Fabr. Weert. 96 pp. en 100 plaatjes. Rug prof. hersteld, voorts goed - en 7 andere (totaal 10).-

verkocht € 70,00
kavel: 2321
Hooimeijer Beschuitfabrieken; Simon Snugger en de bende van de Bulkerbossen - en 10 andere
-Marten Toonder - Simon Snugger en de bende van de Bulkerbossen. Uitgave A. Hooimeijer & Zonen N.V. Barendrecht. 1950. Compleet met 80 plaatjes + Simon Snugger en het diamantspook (idem, 1951) + Tom Poes en de Knip-hoed; -en het tijddeurtje; -en het slaagsysteem, Niemeijer, Groningen, 1958 + Tom Poes en de Wiekschieters. Alete/Molenaar Kindervoeding, 1972 + Luteyn's suikerwerken - Plakboek voor de Ollie. B. Bommel plaatjes, 1956. Oblong, compleet met 44 plaatjes + Luteyn's Suikerwerken. Plakalbum voor Walt Disney plaatjes, ca. 1955. Compleet met 44 plaatjes + Quaker Oats Havermout - Tom Poes. 1952. Oblong, compleet met alle plaatjes + Romi Margarine - Pioniers van de Ruimtevaart. Pieter Kuhn/Gerton van Wageningen. 120 pp. Compleet met alle plaatjes - en 1 andere (totaal 11).-

verkocht € 150,00
kavel: 2322
Korff Cacao, Amsterdam en Pottenbrunn - Het leven van Michiel Adriaan de Ruyter
-in Woord en beeld. 1907. Compleet met 48 ingestoken kaarten. Hollandsche Kunst. Erven Wed. J. van Nelle Rotterdam, 1903 + De Vaderlandsche Geschiedenis in woord en beeld. W.J. Boon & Comp. Wormerveer Cacaofabrikanten (2x) + Effendi Frères Cigarettes Egyptiennes - Neerland's Groote Mannen. Compleet met alles zijdjes - en Ferwerda en Tieman Wijnhandel. Historische portretten deel 1 t/m deel 3. Album; omslag goed, binnenzijde matig, kaarten los (totaal 6).-

verkocht € 120,00
kavel: 2323
Miss Blanche; In Filmland - en 5 andere
-Miss Blanche, in Filmland, 1933. Touwgebonden, oblong album, compleet met 144 plaatjes en enkele losse dubbele plaatjes + C. van Houten, Weesp; Mijn Filmboek + Het tweede Filmboek + Doris Day plaatjesalbum + De Reszke Serie I plaatje 1 t/m 60 (nr. 51 ontbreekt) en Serie II, waarvan 10 plaatjes ontbreken - en het incomplete album.-

verkocht € 110,00
kavel: 2325
Beweegbare verpakkingsdozen Union chocolade bonbons
-(1) Union's chocolade, Haarlem. Drie apen met hobbelpaard; (2) Drie muizen op een schip; (3) Onder Moeders parapluie liepen eens twee kindjes (trekmechaniekje besch., verder mooi); (4) ABC De hond gaat mee; (5) Twee beren in een huisje; (6) Union's Televisie-show. Ca. 1950. Alle mooie exemplaren (totaal 6).-

verkocht € 200,00
kavel: 2327
Nederlandse reclame
-"Door een verstandige daad werd hij een man in de maatschappij. Een studieverzekering bij de Noord-Hollandsche van 1891 te Alkmaar gaf dit resultaat". Schuifreclameplaatje, ca. 1920 + reclameboekje "Een zeere kies. Een ware gebeurtenis en hoe de pijn genezen werd". Uitgave Kiespijnwatjes van Boom te Almelo, ca. 1910 + "Een harde les". Geïll. door Granville Smith George Brehm, Marin Justice en Robt. A. Graef. 24 pp. Geniet. Reclame-uitgave voor Kasregisters van C.H. van Erk, Amsterdam, ca. 1900 - en 23 andere div. reclames (meest gelith. kaarten) - en 25 wikkels voor sigarendozen, alle voor 1940.-

verkocht € 70,00
kavel: 2328
Reclame België/Frankrijk
-Lot met 38 reclame-uitgaven, meest gelithografeerde kaarten van o.a. Dragées de Verun (uitvouwbaar met beeltenis Czaar Nicolaas, ca. 1915), Cibils Vloeibaar vleesextrakt, Kathreiner's Malszkoffie, Au bon Marché, Remy Stijfsel, Omega (openslaand horloge met uurwerkje) etc. -

verkocht € 100,00
kavel: 2329
Nivea - reclame-uitgaven
-Met Nivea naar het Hollandse Circus! Bouwplaten, ontwerp Ary Halsema, ca. 1960. In orig. enveloppe + Nivea Poppenkast spel. Deels losgeknipt, maar compleet. Ca. 1955 + Het Nivea Circus, jaren '60. Incl. enveloppe (totaal 3).-

verkocht € 50,00
kavel: 2330
Divers
-Kalender van Oude en Nieuwe Tijden. Uitgave Vereeniging van directeuren van Electriciteitsbedrijven in Nederland, 1926. 12 bladen met tipped-in platen van Van Beek. Eerste pag. linkeronderzijde hersteld + bouwplaat de Jeep + Het Bruintje Beer Spel, uitg. Algemeen Handelsblad, Amsterdam + Kinderboekenweekgeschenk. J.C. Tybout, 1959. 55 x 78 cm. Met tekst: "Maak met een schaar wat lijm en een beetje geduld een Mallemolen voor eigen kamer of hoekje". + I maak zelf mijn poppenkamer, bestaande uit: 2 leunstoelen, 2 stoelen, rustbank, tafel, klok. Uitg. Jac. L. Zaalberg, Amsterdam + 1 bouwplaat Jeep, ca. 1945 - en 7 militaria bouwplaten van C. Burckardt's Verlag, Weissenburg, ca. 1880.-
€ 70 - € 120
kavel: 2331
Thee-Mélange merk: Gekroonde R, Rotterdam-Album Tropische Planten
-Ca. 1930. Geniet. Compleet met 25 gelithografeerde langwerpige plaatjes.-

verkocht € 120,00