2300-2347 Plaatjesalbums en reclame-uitgaven

[2300 - 2309] [2310 - 2319] [2320 - 2331] [2332 - 2346] [2347 - 2347]
kavel: 2332
J. Boersma Fzn, Dokkum - Wandeling door Ouwenhand's Dierenpark
-Ca. 1942 (?). 16 pp. 22,5 x 24,5 cm. Compleet met 100 plaatjes. -

verkocht € 80,00
kavel: 2333
Entreprise Générale d'Installations d'Ecuries & de Selleries
-Fabrique Spéciale de tous articles pour installations d'Ecuries & de Selleries. Paris. Maison Laloy. Anciens Etablissements Cabanel. Brunet & Cie. Jardillier & Cie. Oranger. Rabourdin Réunis. Rabourdin. Oranger & Cabanel Successeurs. Ateliers Levallois-Perret. Usine a vapeur Fonderie de Fers, Cuivre & Nickel. 1903.-
€ 70 - € 120
kavel: 2334
N.V. "Lubro", Luxe Brood- en Banketbakkerijen Utrecht - Utrechtse Poorterwapens
-1949. Compleet met alle 30 plaatjes. Goed exemplaar-

verkocht € 80,00
kavel: 2335
Het Leger des Heils; Patronen zegelalbum
-ca. 1925. 12 pp. 8vo. Jongeliedenwerk zegel-album no. 1, met inscriptie en datering door 1e bezitter op versozijde voorplat. Compleet met 36 zegels. Gedrukt op de Electrische drukkerij van de Stichting het Leger des Heils te Amsterdam.-

verkocht € 100,00
kavel: 2336
Verkade & Comp. Zaandam. Plaatjes-Album no I
-Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. pp. 30, 1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes. -

verkocht € 120,00
kavel: 2337
Van Houten's Cacao
-18 reclamekaarten van Van Houten's Cacao. 13 kaarten topografie Duitsland, uitgegeven in Duitsland, ca. 1890. In sepia, afm. elk 11 x 16,5 cm., aan achterzijde bedrukt - en 5 andere vroege gelithografeerde reclamekaarten Van Houten (totaal 18).-

verkocht € 160,00
kavel: 2338
Boeren-jongens
-N.V. Likeurstokerij en Limonadefabriek J. Voogd, Schiedam. Litho. Henry Urban Schmitz, Cleve RHLD. Ca. 1922. 54 x 26 cm., tussen orig. metalen latjes.-
€ 50 - € 80
kavel: 2344
Lever's Zeep maatsch; Album Vaderlandsche Geschiedenis Serie 1 tot 120 - lot van 6
-Rotterdam, ca. 1930, in halflinnen. Compleet + Gebrs. van den Biggelaar, Stoomkoffiebranderij & Theehandel, Breda. Delfstoffen-album. Compleet met 60 plaatjes + Album der Thee-Kultuur op Java aangeboden door Kahrel's Thee. Groningen, ca. 1910. Compleet met alle 40 foto-plaatjes - en 3 Zwartjes Albums waaronder 1 met 48 zwartjes aangeboden door Moolenaar's kindermeel Westzaan, een met zwartjes van J. van Fielder Kruideniers en grutterswaren, Amsterdam en een met 80 zwartjes aangeboden door C. Stelma, Brood en Beschuitbakkerij in Sassenheim (totaal 6).-

verkocht € 115,00
kavel: 2345
N.V. Bouma & Zonen meelfabriek Sneek - 2 albums + 2 andere
-Een vacantie-reis door Friesland. Compleet met 72 plaatjes. Touwgebonden, rug licht beschadigd, redelijk exemplaar + Fa. Bouma & Zonen Meelfabriek Sneek - De Wonderlijke Avonturen van een moderne Prikkebeen. 29 pp. Met 72 ingeplakte plaatjes. Los aan rug + Simon Gaastra, Workum, Stoomkoffiebranderij en theehandel. Afsluiting, Drooglegging en eilanden der Zuiderzee + [idem]. De Wadden-Eilanden. Alle compleet met alle plaatjes (totaal 4).-

verkocht € 80,00
kavel: 2346
K. ten Have Deventer -Album voor de plaatjes - en 2 andere
-Met serie: Wilde Dieren t/m Thee- en Koffie Cultuur. Compleet met 96 plaatjes + Hollandsche Cacao- en chocoladefabrieken, voorheen Bensdorp & Co, Amsterdam Prachtalbum voor Kunsten en Wetenschappen: Beroemde mannen der wereld, 1912. Compleet met 104 ingestoken steendrukken in ansichtformaat - en Bensdorp - serie van 40 lithografische plaatjes Geschiedenis van Don Quichotte de la Manche (los zonder album) (totaal 3).-

verkocht € 160,00