[2302] [2303] [2304] [2305] [2306]
kavel: 2304 verkocht € 80,00

Palmin Sieriebilder

H. Schlinck & Cie, Mannheim, ca. 1910. Album met 24 series van 6 ingestoken chromolitho's.
Minimale gebruikssporen, goed exemplaar.