[2307] [2308] [2309] [2310] [2311]
kavel: 2309 verkocht € 160,00

Verkade & Company: Plaatjes Album I

Plaatjes Album, Verkade & Company, Zaandam, 1903. pp. 30, 1903. Compleet met 138 ingestoken gelithografeerde plaatjes. Aan rug en randen wat gebruikssporen, verder goed exemplaar van het eerste album van Verkade.