2000-2055 Affiches

[2001 - 2010] [2011 - 2020] [2021 - 2030] [2031 - 2040] [2041 - 2050] [2053 - 2055]
kavel: 2001
Nationale Tentoonstelling 5 mei.
-Tentoonstelling in het Stedelijk Museum. Plastiek, schilderkunst en grafiek, van 5-31 mei. 1955. Ontwerp Dick Elffers. -
€ 60 - € 90
kavel: 2002
Albert Hahn Jr (1894-1953). Teekent het Joodsche Volks-petitionement
-Ca. 1918. 65 x 50 cm. Goed exemplaar in lijst achter glas. Gesigneerd "Poussin", een vaker door Hahn gehanteerd pseudoniem.-
€ 250 - € 450
kavel: 2003
[Genummerd en gesigneerd] Dick Bruna (1927-2017)
-Nederland 20 + 10 C. Voor de vrienden en relaties van Uitgeverij Excellent b.v. Lithografie, ca. 1980. 54,5 x 74,5 cm.-
€ 150 - € 300
kavel: 2004
Reijn Dirksen (1924-1999)
-Amsterdam Lunapark. Najaarskermis Linnaesstraat, Amsterdam. Offsetdruk de Jong & Co, Hilversum. 58 x 41,5 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 2005
Lodewijk Reckelbus (1864-1958)
-Bruges. Levure Royale. 71 x 56 cm. Belgisch toeristisch affiche. Aan boven- en onderzijde orig. metalen klemlatje.-
€ 75 - € 150
kavel: 2006
Van Gend en Loos 150 jaar
-Van Gend en Loos, expediteurs sedert 1796. 97 x 65 cm. Mooi exemplaar.-
€ 60 - € 100
kavel: 2007
Dick Bruna (1927-2017)
-Meisje bij waslijn. Lithografisch affiche, ca. 1968. Sign. in de plaat r.o. Uitg. onbekend. 40 x 60 cm. -
€ 50 - € 80
kavel: 2008
[Rusland] Propaganda. Lot van 2 posters
-Twee posters m.b.t. de opbouw van de Sovjet-Unie met daarin de jaren (I) 1928-'31-'45 en (II) 1948-'56-'68 afgebeeld. Elk 86 x 57 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 2009
Vacantie... met 'n Boek
-Ontwerp Jan Wijga, Kunstdruk Luii&co, Amsterdam, 1950. -
€ 60 - € 100
kavel: 2010
[Fietsen] Valuas Cycle Works. Wie 'n Valuas berijdt bespaart en geld en tijd!
-Jac. Franssen & Zonen, Venlo, ca. 1910. Ontwerper onbekend. Gevouwen, in goede staat. 76 x 60 cm. -
€ 100 - € 200