2000-2055 Affiches

[2001 - 2010] [2011 - 2020] [2021 - 2030] [2031 - 2043] [2044 - 2055]
kavel: 2011
Van Houten Chocolade - Onmisbaar op Reis!
-Wladimir Flem (1910-), 1957. Afmeting 81 x 116 cm. -
€ 70 - € 120
kavel: 2012
[Rusland] Sovjet propaganda-affiches
-Drie affiches met Sovjet propaganda-afbeeldingen m.b.t. industrie en woningbouw: (1) Moskou, 1983. 65,5 x 48,8 cm.; (2) Moskou, 1981. 79 x 52 cm. (scheurtje r.o.); (3) zonder plaats of datum. 97,5 x 67 cm. (gekreukt in blanke linkermarge) (totaal 3).-
€ 100 - € 200
kavel: 2013
[Rusland] Sovjet-tijdperk satirische affiches
-Drie geïllustreerde poster-omslagen, elk met daarin losliggend satirische affiches: (1) 1982. 39,5 x 29,2 cm. (verticale vouw door vooromslag), compleet met de 26 affiches (29 x 39 cm.) zoals vermeld op de achterflap; (2) 1982. 44 x 33 cm., compleet met de 24 affiches (44 x 33 cm.) en een tekstblad zoals vermeld op de achterflap; (3) Moskou, 1982. 48,5 x 32,5 cm. (scheur rug boven), met 6 affiches (48,5 x 32,5 cm.) (w.v. 3 met vouw in linkermarge). Onderwerpen meest anti-Amerika, -NAVO en -kapitaal (totaal 3 portfolio's met in totaal 57 losse bladen).-

verkocht € 110,00
kavel: 2014
W.H. Seghers - Italie/ Abyssinie
-De vijf werelddeelen zullen sidderen voor de fascistische macht. Gij zult Abyssinie veroveren, en bezitten! (Mussolini). Propaganda-affiche, Patria N.V. Antwerpen, 1936. Afm. 58,5 x 85 cm.-

verkocht € 100,00
kavel: 2015
[Binnenvaart] Varen in Scheveningen
-Varen in Scheveningen. U gaat toch mee! Dagelijks van 28 juni - begin september. Restauratie en muziek aan boord. Inlichtingen en dienstregeling bij V.V.V.'s, reisbureauxen Rederij Koppe N.V. (Tj.?) Keizer. Offsetdruk de Jong & Co, Hilversum, ca. 1938. 108,5 x 69,5 cm. Mooi exemplaar.-

verkocht € 160,00
kavel: 2016
[Vervoer] Van Gend en Loos
-N.V. A.T.O. Van Gend & Loos voor al Uw vervoer. Afd. propaganda van Gend & Loos, A: 11247, ca. 1947. 116,5 x 83 cm. Enkele scheurtjes en besch. in marge, zonder verlies van papier. -

verkocht € 60,00
kavel: 2017
Eppo Doeve (1907-1981)
-Gifhandel vertraagt het herstel. Publicatie Regeeringsvoorlichtingsdienst. Druk L. van Leer & Co, Amsterdam, RVD, 1946. 108 x 78 cm. Gevouwen, goed exemplaar.-

verkocht € 65,00
kavel: 2018
Reyn Dirksen (1924-1999)
-Europe. All our colours of the mast. Printed by L. van Leer & Co, Amsterdam, 1950. 54 x 74 cm. Mooi exemplaar.-

verkocht € 170,00
kavel: 2019
Wladimir Flem
-Flem, Wladimir. For European Prosperity. Lithografie Mouton cy, Den Haag, ca. 1950. 70 x 51 cm. Winnaar van de 5e prijs voor het ontwerp van het affiche voor het Marshall plan + Guiseppe Croce. Lithografie, 1950. 75 x 55 cm. De Italiaanse inzending die 4e werd in de wedstrijd + Fabien Vienne. Cooperation Intereuropeenne. Lithografie, 55 x 75 cm. Winnaar 5e prijs.-

verkocht € 100,00
kavel: 2020
Gaston van den Eynde - Par le plan Marshall cooperation intereuropeenne
-pour un niveau de vie plus eleve. Lithografie Mouton cy, den Haag, 1950. 50 x 69 cm. Winnaar 4e prijs voor ontwerp Marshall plan + I. Spreekmeester (Holland). Whatever the Weather we must move together. 75 x 55 cm. Winnaar 5e prijs.-
€ 70 - € 120