2000-2055 Affiches

[2001 - 2010] [2011 - 2020] [2021 - 2030] [2031 - 2043] [2044 - 2055]
kavel: 2021
Alfred Lutz
-Inter-Europäische Zusammenarbeit für bessere Lebensbedingungen. Lithografie Kühn & Zoon, Rotterdam, 1950. 75 x 55 cm. Mooi exemplaar.-

verkocht € 70,00
kavel: 2022
Ernest Storch
-ERP Frieden Durch Intereurop. Zusammenarbeit. Lithografie, 55 x 75 cm., 1950. Printed in the Netherlands by Kühn en zoon, Rotterdam. 75 x 55 cm. Enkele kleine scheurtjes in rechtermarge, hapje ca. 1 cm. uit rechteronderhoek. Voorts mooi ex. + André Golven. Sève Nouvelle Vie Meilleure. Coopération Inter-Europeenné. Lithografie, mededinger en winnaar 5e prijs voor ontwerpwedstrijd Marshall plan. 75 x 55 cm. Goed ex. (totaal 2).-

verkocht € 70,00
kavel: 2023
The Move - 1967
-Michael English & Nigel Waymouth Hapshash and the Coloured Coat (1941-2009)/ (1941-). The Move, July 11, Marquee. 74,5 x 49,5 cm.-

verkocht € 130,00
kavel: 2024
Dick Bruna (1927-2017)
-Raambiljet "Beere-goeie pockets", ca. 1960. Litho, 21,6 x 15 cm. + folder "Zwarte Beertjes", jaren '50. Voorzijde ontwerp Dick Bruna (totaal 2).-

verkocht € 100,00
kavel: 2025
Fedde Weidema (1915-1999)
-De Bezige Bij de Vrije Uitgeverij. Offsetdruk J. van Boekhoven Utrecht, ca. 1945. 64,5 x 43,5 cm. Gevouwen + Kinderboekenweek 1961. CPNB, steendrukkerij de Jong & Co, Hilversum. Offset, 65 x 45 cm. In de hoeken verstevigd (totaal 2).-

verkocht € 70,00
kavel: 2026
Wim Crouwel (1928-)
-Peter Stuyvesant collectie 18/1-12/2. Amsterdam Stedelijk Museum. 70 x 100 cm. Foto Paul Huf, ontwerp Wim Crouwel, 1962. Gevouwen, verder als nieuw. En 1 andere van Crouwel (totaal 2).-

verkocht € 75,00
kavel: 2027
Willem Sandberg (1897-1984)
-Rothko tot 27 dec. Amsterdam Koopt kunst tot 18 dec., Stedelijk A'dam, stadsdruk Amsterdam, 1961. Ontwerp Sandberg + Tjechisch Glas Museum Fodor + Frieda Hunziker/Lotti van der Gaag + Dag Amsterdam Ensor e.a. + Francis Bacon/Alechinsky/Sandberg - en 6 andere met huismerkstijl Sandberg. Alle 100 x 34,5 cm., ca. 1961. Gevouwen, in goede conditie (totaal 11).-

verkocht € 440,00
kavel: 2028
Jan Mtodozeniec (Polen, 1929-2000)
-Norweska Komedia Obyczajowa. Jan Mtodozeniec, 1977 + Teatr na Targowku. Andrzej Biansz. O Zachowaniu Przy Stole an Mtodozeniec, ca. 1965 + Wasilij Szukszyn Ludzie energieczni. Teatr Ateneum, 1977 + Herszt. Film Prodkcji francuskiej, 1961. Toegevoegd Kolorowe Ponczochy. Janusza Nasfetera, 1960. F. Starowiesski.-
€ 80 - € 150
kavel: 2029
Kinderboekenweekgeschenk 1955
-Piet Worm (1909-1996). Lezende Clown. Wandplaat. CPNB, 1955. 47 x 66 cm.-

verkocht € 60,00
kavel: 2030
Blaupunkt Radio
-Ca. 1938. Ontwerp onbekend. 100 x 70 cm. -
€ 100 - € 200