veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2000-2055 Affiches
[2001] [2002] [2003] [2004] [2005]
kavel: 2003 € 150 - € 300

[Genummerd en gesigneerd] Dick Bruna (1927-2017)

Nederland 20 + 10 C. Voor de vrienden en relaties van Uitgeverij Excellent b.v. Lithografie, ca. 1980. 54,5 x 74,5 cm.
Genummerd "086" en met de hand gesigneerd door Bruna. In zeer goede staat.