veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2000-2055 Affiches
[2005] [2006] [2007] [2008] [2009]
kavel: 2007 € 50 - € 80

Dick Bruna (1927-2017)

Meisje bij waslijn. Lithografisch affiche, ca. 1968. Sign. in de plaat r.o. Uitg. onbekend. 40 x 60 cm.
Lichte gebruikssporen, vrij goed exemplaar.
  Highslide JS   Highslide JS