2400-2427 Erotica

[2400 - 2409] [2410 - 2419] [2420 - 2427]
kavel: 2400
M. P. Verneuil. Images d'une femme.
-Vingt-quatre études de nu avec un avant-propos de Jules Romains. Parijs, Denoël & Steele, 1931, gedrukt in 1100 genummerde exemplaren, 15,(1) tekstp., 24 platen, volledig los als uitgegeven in de oorspronkelijke halflinnen portfolio met titeletiket op voorzijde en bindlinten, 30,5 x 24,5 cm. (goed exemplaar met slechts wat minimale gebruikssporen).-
€ 250 - € 500
kavel: 2401
Twee Franstalige titels: (1) A Une Courtisane. Poème inédit de Charles Baudelaire.
-Publié d'après le manuscrit original et orné de huit eaux-fortes par Creixams. Parijs, J. Fort, 1925, gedrukt in 539 genummerde exemplaren (dit is nummer 78, één van 480 op Van Gelder), (41) p., met aquatint frontispiece en 8 illustraties, oorspronkelijk omslag, groot 8vo.-
€ 200 - € 400
kavel: 2402
[Fraai gebonden door Thouvenin] Serie van 10 erotische Indiase miniaturen,
-eind 19de - begin 20ste eeuw, 10 met goud gehoogde gouaches van ca. 18 x 10 cm., keerzijde met handgeschreven tekst, met de bovenmarges ingeplakt in album met 40 bladen van diverse kleuren papier, prachtig gebonden in rijk blindgestempeld en verguld vol marokijn door Thouvenin (gesigneerd op voorplat en op de geribde rug), alle sneden verguld, oblong smal 4to (17 x 26,5 cm.), met chemise met zijden binnenzijdes.-
€ 1000 - € 2000
kavel: 2403
Prentbriefkaarten David Hamilton en Sam Haskins
-Album met 46 fotokaarten van o.a. David Hamilton, Sam Haskins, Jan Saudek e.a. Alle los ingestoken, meest uit jaren '70/'80.-
€ 70 - € 120
kavel: 2404
[Nudisme/ Körperkultur] Freilicht 100 Modellstudien
-nach künstlerischem und wissenschaftlichen Gesichtspunkten in freier Natur aufgenommen. Leipzig, Internationaler Kunstverlag M. Bauer & Co., (1897) Heft 1-10, waarin in elk 10 platen zijn opgenomen. Afm. platen 32,5 x 25 cm. Omslagen aan randen licht beschadigd, voorts goed. Platen met lichtdrukken in goede conditie (totaal 10).-
€ 150 - € 300
kavel: 2405
Vijf titels in 16 delen: (1-12) Dr. Ernst Schertel. Der Flagellantismus.
-Schmiden, F. Decker Nachf., 1957, 4 delen in 12 banden met per deel doorlopende paginering, XI,(1),286; (2),288,(1); (2),226; (2),256 p., gedrukt in een beperkte, machinaal genummerde oplage afhankelijk van inschrijving voor "wetenschappers en wetenschappelijk geïnteresseerden", niet in de handel, rijk geïllustreerd, contamporain uniform linnen, 4to (zeer goede set).-
€ 70 - € 140
kavel: 2406
Foto-album erotica/pornografie
-Folio album met ca. 675 foto's uit de jaren '50-'70. Veelal amateur(achtige) foto's, waaronder verkleedpartijtjes, spanking, lesbische scènes en trio's.-
€ 200 - € 400
kavel: 2407
Erotische kalenders
-Harrison Marks' 1969 12 page colour Calendar. Ringgebonden met 12 pin-ups in orig. sleeve + Playboy calendar 1961, 1971, 1978, 1981, 1982 + Playboy Playmate calendar 1966 + 1967, beide in orig. sleeve + Esquire Girl Calendar 1956, George Petty, in orig. sleeve + Duitse pin-up kalender 1971 + Penthouse Calendar 1981 - en Greece beautiful girls calendar, 1998 (totaal 12).-
€ 70 - € 120
kavel: 2408
Erotische amateurfoto's jaren '30-'50
-Verzameling van 75 amateurfoto’s van naakte dames in erotische setting, 1930-1950. Meest in series, ca. 9,5 x 6,5 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 2409
[Erotica] Fotografie - glasnegatieven
-Lot van 14 glasnegatieven van erotische/ pornografische scènes. Kloosterscène, trio, lesbisch en hetero. Alle voor 1940. Elk 18 x 12 cm. Met bijgeleverde afdruk van de plaat (totaal 14).-
€ 80 - € 150