2400-2427 Erotica

[2400 - 2409] [2410 - 2419] [2420 - 2427]
kavel: 2420
[Erotica] Pulp fiction
-Bedroom Intimacies. Illustrated from life. The Pappy Publications, Rome, Italy. Geniet, 32 pp. - en 12 andere van dezelfde uitgever + The Brides awakening part one, privately printed, Paris, France. 32 pp. Geniet + The Abode of Bliss. Marcel Larrieux Privately Printed, Paris, France. 96 pp. - en 5 andere (totaal 20).-

verkocht € 100,00
kavel: 2421
[Erotica] Pulp fiction
-The Fucking Hippies. Part I. Privately Printed for Adults Only. 32 pp. Geniet + Memirs of A Russian (Princess) Whore Part III, IV en V, [idem] + Cherry Lane en 5 andere uit dezelfde reeks, alle aanvang jaren '60 - en Tangled Wives. Illustrated, Paris, France, 32 pp. Geniet + Annie's Fanny. Profusely Illustrated, Paris France, 32 pp. Geniet - en 10 andere uit de jaren '30-'40. Alle geïllustreerd met foto's en of tekeningen (totaal 22).-

verkocht € 100,00
kavel: 2422
[Erotica] Pulp fiction
-Wenching. Bibliotheque St. Germaine, Paris. Geniet, 32 pp. - en 2 andere uit de reeks + Untold Pleasures. Illustrated from life. Novel Publishing House, Paris, France - en 5 andere uit de reeks. 32 pp. Geniet, en fraai geïllustreerd + Hot Dog Edition Loves Encyclopedia. Book Two Privately Printed for Subscribers only, The London Free Press. Vroeg voorlichtingsboekje zonder opsmuk + Tell me why? A Photo Drama of Fascinating Interest. Geniet, 96 pp. - en 12 andere vroege voorlichtingsboekjes waaronder 8 uit de Roman Publishing Company series. Alle jaren '30-'40 (totaal 23).-

verkocht € 100,00
kavel: 2423
[Erotica] Pulp fiction
-My First Job. One dollar. Pornografisch verhaal in dichtvorm, 12 pp. Geniet + Underneath a Haarlam Moon. Fab Publishing co., 19 pp. Geniet, met ills. van Maly + The Memoirs of Madame Madeleine Part I-V, Isidor Liseux, 6, Rue de Furstenberg, Paris, 1928 - en 8 andere (totaal 15).-

verkocht € 60,00
kavel: 2424
[Erotica] Pulp fiction
-James Amorous Exploits. Illustrated from Life. Contiour Publishing, Paris, France, 1935. 32 pp. Geniet + Sensuous Journeys. Illustrated. Privately Printed for Limited Circulation, Paris, France. 32 pp. Geniet - en 5 andere uit dezelfde reeks + The Flower of Youth. Illustrated from Life - en 12 andere. Alle jaren '30-'40 geïllustreerd met foto of tekening (totaal 20).-

verkocht € 70,00
kavel: 2425
[Erotica] Fotografie
-Lot van 21 kleine en 20 grotere foto's, alle uit de jaren '20-'40 en gepubliceerd in pornografische pulp-magazines in de tijd. Formaat kleine ca. 5,5 x 9 cm., de grotere 12,5 x 9 cm. (totaal 41).-

verkocht € 130,00
kavel: 2426
[Bijzonder exemplaar met deluxe aanvulling] (1) Le Journal d'une femme de chambre.
-Par Octave Mirabeau. Eaux-Fortes de Lobel-Riche. Parijs, Javal et Bourdeaux, 1926, uitgegeven in 195 genummerde exemplaren (nummer 25 van 180 Arabisch genummerde), (10),309,(2) p., met 20 etsen door Lobel-Riche, aanwezig in drie staten zoals aangegeven in het colofon w.v. de laatste tussen de tekst en twee staten (pure ets en staat met "remarque"), los als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, tekstdeel in oorspronkelijk omslag, folio, samen met de volgende in houten, met verguld leer beklede koffer met zijden binnenbekleding.-

verkocht € 300,00
kavel: 2427
Marquis de Sade - Les 120 Journées de Sodome
-ou l'Ecole du Libertinage. Publié pour la première fois d'après le manuscrit original, avec des annotations scientifiques par le Dr. Eugène Dühren. Paris, Club des Bibliophiles, MCMIV. Een van 5 luxe exemplaren op Japans in marokijnen boekband met fraaie vergulde bandtekening met zwart-gouden vulva. (8), 543 pp. 4to. -

verkocht € 250,00