veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2400-2427 Erotica
[2400] [2401] [2402] [2403]
kavel: 2401 € 200 - € 400

Twee Franstalige titels: (1) A Une Courtisane. Poème inédit de Charles Baudelaire.

Publié d'après le manuscrit original et orné de huit eaux-fortes par Creixams. Parijs, J. Fort, 1925, gedrukt in 539 genummerde exemplaren (dit is nummer 78, één van 480 op Van Gelder), (41) p., met aquatint frontispiece en 8 illustraties, oorspronkelijk omslag, groot 8vo.
Omslag en eerste en laatste p. gebruind, rug-einden sleets/ licht beschadigd; (2) Musée secret. Texte publié en 1864 dans le "Parnasse Satyrique du XIXe siècle." Introduction par Jean Servien. Pointes sèches originales de Mya. Parijs, Frazier-Soye, 1932, gedrukt in rood en zwart in 1002 genummerde exemplaren (dit is nummer 256, één van 875 exemplaren op Vélin d'Arches), 41,(4) p., met 10 droge-naald platen, in losse katernen als uitgegeven in oorspronkelijk omslag, 4to (goed exemplaar) (totaal 2 met originele grafiek geïllustreerde werken).