veiling / Veiling 18 deel 4 Varia, WOII, Affiches, Ephemera, Plaatjesalbums, Erotica, Sport, Speelgoed en Judaica / 2400-2427 Erotica
[2425] [2426] [2427]
kavel: 2427 verkocht € 250,00

Marquis de Sade - Les 120 Journées de Sodome

ou l'Ecole du Libertinage. Publié pour la première fois d'après le manuscrit original, avec des annotations scientifiques par le Dr. Eugène Dühren. Paris, Club des Bibliophiles, MCMIV. Een van 5 luxe exemplaren op Japans in marokijnen boekband met fraaie vergulde bandtekening met zwart-gouden vulva. (8), 543 pp. 4to.
Rug licht verschoten, minimale gebruikssporen, voorts goed exemplaar.