2200-2218 Ephemera en ansichtkaarten

[2200 - 2209] [2210 - 2218]
kavel: 2200
[Sluitzegels]
-Album met 282 sluitzegels, los ingestoken in album. Vrijwel alle Nederlands en pre-1940. O.a. 'Aangesloten bij de Nederlandsche broederschap van gediplomeerde Makelaars', ' Neemt rust! Koopt niet! uw kleeding op zondag' en 'Steunt het Nationaal-Crisis-Comité'.-
€ 75 - € 125
kavel: 2201
Labels
-Lot van meer dan 1000 labels, waaronder veel doubletten, van o.a. firma Lebbing, Amsterdam, Cherry Likeurwijn "De Zeemeeuw", Oostende, Grand Vin de Bourgogne, Moulin a Vent, Grand Vin Loupiac en Hagemeyer & Cos HandMij, Djakarta-Semarang/Surabaia. Alle voor 1940. -
€ 70 - € 120
kavel: 2202
Geduldsspelen
-La Hache du Bourreau. Casse-Tête Infernal, Paris, ca. 1910 + Peek & Cloppenburg Schuifspel, ca. 1920 + 15e Spel, Spear's - en 1 andere uitgave 15e spel + Sickesz schuifspel (met gekopieerd inlegvelletje) + 3 andere na-oorlogse spelletjes - en Anker Steendozen; miniatuur-uitgave in orig. doosje - toegevoegd 8 speeldoosjes zonder inhoud uit de tijd (totaal 9).-
€ 70 - € 120
kavel: 2203
Geduldsspelen
-Eaty; Equilibralist Edy. Houten beschilderd mannetje met bal en standaard in orig. doosje met spelregels, ca. 1920 + Tomusto Taschen Geduldspiel + Mayblox A new Puzzle, ca. 1900 + Albers' Creameries Dordrechtpuzzle in orig. envelopje (2x), ca. 1925 + Victoria Water 'De Keine rekenkunstenaar' (2 verschillende) - en boek Le Casse-tête Chinois a Paris, ca. 1860 (zonder rug). Boekje met tangramvoorbeelden - en 4 andere (totaal 11).-
€ 100 - € 200
kavel: 2204
De Gruyter's Snoepje van de Week
-Lot met Minidam; 17 huisjes en ca. 50 andere snoepjes van de week m.b.t. Minidam zoals Dieren, Lantaarns, Spoorwegfiguren, Verkeersborden, Terrasjes en platte bomen + ca. 25 overige Snoepjes van de week als bootjes, fluitjes, koetsje, molen etc. -
€ 70 - € 120
kavel: 2205
Schimmenspelen
-A. Driessen Chocolaad Schimmenspel, ca. 1920. Uitgeknipt en opgebouwd, verstevigd met karton aan achterzijde en vernieuwde hoekstukjes. Incl. 4 'schimmen' + Kleine Schaduwbeelden-Theater, met deels bijgemaakte en herstelde stukken - en 1 andere (totaal 3).-
€ 60 - € 90
kavel: 2206
Filmsterren
-Album met 174 kaarten van o.a. Audrey Hepburn, Greta Garbo en Lilian Harvey + album + album met 47 kaarten van o.a. Romy Schneider en Elvis Presley + album met 22 groter formaat fotokaarten, o.a. Francoise Hardy en Sophia Loren + plaatjesalbum Doris Day, uitgave Photolux Apeldoorn, 1955 + album met 95 kaarten van o.a. Audrey Hepburn en Roy Rogers - en een album met 250 kaarten van o.a. Brigitte Bardot en Marilyn Monroe.-
€ 125 - € 250
kavel: 2207
Album
-Album met ca. 190 ingestoken ansichtkaarten, grotendeels Nederlands-Indië. Album zelf in matige conditie, kaarten vrijwel alle goed. Inhoud ca. 1920/30.-
€ 70 - € 120
kavel: 2208
Ansichtkaarten
-Groot lot met ca. 1500 ansichtkaarten uit de 20ste eeuw, meest tussen 1930-1980, van landen in Europa. -
€ 70 - € 120
kavel: 2209
Vietnam
-Lot met foto's en ansichtkaarten m.b.t. Vietnam/ Cambodja en enkele omringende landen. Alle uit de jaren '20-'30. Circa 60 foto's, grotendeels bestaande uit familiekiekjes en fauna, enkele gedateerd 1930 + ca. 100 ansichtkaarten, van o.a. Hanoï, Annam, Tonkin, Saigon, Hué e.a. + serie Collections de Cartes Postales Collection no XV, L'Indochine + ansichtenboekje André-Lebon en 10 originele foto's van tempels.-
€ 80 - € 150
[2200 - 2209] [2210 - 2218]