2500-2527 Speelgoed

[2500 - 2509] [2510 - 2519] [2520 - 2527]
kavel: 2500
Schuco opwindbare figuren
-Ca. 1930. Trommelaar + bierdrinker + violist. Alle werkend en nog in goede conditie. Een sleutel voor de drie is bijgeleverd.-
€ 80 - € 150
kavel: 2501
[Blikken speelgoed] Jolly Penguin
-Opwindbare waggelende pinguïn, made in Japan, ca. 1952. Hoogte 13,5 cm. Mooi exemplaar, met (besch.) doosje + J.A.J. opwindbare vogel in kooi, ca. 1930. Werkend. Hoogte 8 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 2502
Opwindbare muziekdoosjes
-Collectie opwindbare muziekdoosjes, meest met gelithografeerde illustratieve voorzijde, tussen ca. 1910 en 1960. Alle werkend.-
€ 80 - € 150
kavel: 2503
[Blikken speelgoed] Schuco opwindbare figuren
-Drie opwindbare clowns, ca. 1930; 2 met viool (1 met originele doos) en 1 met trommel. Alle drie werkend en in goede conditie. Hoogte elk ca. 11,5 cm.-
€ 80 - € 150
kavel: 2504
Le Clown Orchestra
-Victor Bonnet, ca. 1925. Blikken clown, bewegend op vijf pedalen. Bonnet (opvolger van Séraphin Fernand MARTIN) (N° 255). Hoogte ca. 25 cm.-
€ 200 - € 400
kavel: 2505
[Blikken speelgoed]
-Blikken gelithografeerde opwindbare pauw op wieltjes + Golden Goose, Marx & Co, New York, patent 1924 + Gertie the Galloping Goose, Unique, ca. 1938.-
€ 100 - € 200
kavel: 2506
[Mechanisch speelgoed]
-Walking Bear. Opwindbare speelgoed beer, zwart, ca. 1950 + 2 opwindbare bruine beren, Japan, ca. 1950, een opwindbare hond.-
€ 80 - € 150
kavel: 2507
[Blikken speelgoed] Schuco
-Tiroler jongen met meisje in armen. Opwindbaar figuur, ca. 1930 + een ander exemplaar zonder het meisje.-
€ 70 - € 120
kavel: 2508
[Blikken speelgoed]
-Opwindbare olifant met propeller. Made in US-Zone Germany + opwindbare olifant met carrousel en 3 houten ballen, made in US-Zone, Germany.-
€ 50 - € 80
kavel: 2509
[Mechanisch speelgoed] Clowns
-Jimmy. Opwindbare clown aan rekstok, ca. 1960. Hoogte 39,5 cm. + blikken spaarpotje met clownsafbeelding, ca. 1920 + 3 blikken gelithografeerde eieren met clown/harlekijnsafbeelding + blikken trommeltje met clownsafbeeldingen.-
€ 80 - € 150