1780-1852 Varia II

kavel: 1780
[Nozeman-Sepp] Nederlandsche Vogelen (1770) 3x
-1. Hirundo Apus [Gier-Zwaluw]; 2. Hirundo Agrestis Drepanis [Oever-Zwaluw]; 3. Hirundo Agrestis [Boeren-Zwaluw]. Handgekleurde kopergravures, alle 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 100 - € 200
kavel: 1781
-1. Ardea Stellaris [Roerdomp]; 2. Rusticola [Grutto]; 3. Tringa Gambetta [Zwarte Ruiter]. Handgekleurde kopergravures, alle 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 100 - € 200
kavel: 1782
[Nozeman-Sepp] Nederlandsche Vogelen (1770) 4x
-1. Parus Caudatus [Staartmees]; 2. Fringilla, Montifringilla [Sijs, Sneeuwvink]; 3. Charadrius Cinereus et Calidris. Handgekleurde kopergravures, 42 x 27 cm. resp. 35 x 28 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges. Toegevoegd: 4. Parus Cristatus [Kuipmees]. 40 x 29 cm., kort afgesneden.-
€ 100 - € 200
kavel: 1783
-1. Columba Risoria [Lachduif]; 2. Oenas Vinago Livia [Blauwduif]; 3. Sterna Nigra [Zwarte Ikstern]; 4. Meleagris Gallopavo [Wilde Kalkoen]. Handgekleurde kopergravures, alle 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 120 - € 200
kavel: 1784
-1. Falco Leucocephalus [Am. Zee-arend]; 2. Corvus frugilegus [Roek]; 3. Ardea Nycticorax [Blauwe Kwak]. Handgekleurde kopergravures, ca. 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 100 - € 200
kavel: 1785
[Nozeman-Sepp] Nederlandsche Vogelen (1770) 2x
-1. Fulica Chloropus [Groenvoet Waterhoen]. Ingelijst achter glas en p.p., kopergravure, handgekleurd. Prentbeeld 29 x 42 cm., Lijst 50 x 63 cm. 2. Anas Bernicla [Rotgans]. Kopergravure, handgekleurd. Ingelijst achter kunststoffen p.p. met geplastificeerd beschermvel, P.p. met knik, midden onder. Prentbeeld 34 x 42 cm. p.p. 55 x 64 cm.-
€ 70 - € 120
kavel: 1786
-1. Charadrius Hiaticula [Piepert Zeeleeuwerik]; 2. Procellaria Pelagica [Stormzwaluw]; 3. Parcer Arboreus [Boom- of Ringmus]; 4. Tringa Macularia Varia [Vlakkige en Bonte Zandloper]. Handgekleurde kopergravures, in p.p. Ca. 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 120 - € 200
kavel: 1787
-1. Alca Torda Hornotinus [Papagaaiduiker]; 2. Anas Fusca [Bruine Eend]; 3. Anas Nigra [Zwarte Zee-eend]. Handgekleurde kopergravures, in pp., ca. 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 100 - € 200
kavel: 1788
-1. Scolopax .. [Grauwe Wulp]; 2. Carbo Cristatus [Gekuifde Waterraaf]; 3. Podiceps ..Rubricollis [Roodgehalsde Fuut]; 4. Oenas Vinago Livia [Blauwduif]. Handgekleurde kopergravures, in p.p., ca. 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 120 - € 200
kavel: 1789
-1. Grus Cinerea [Asgrauwe Kraanvogel]; 2. Vultur Percnopterus [Gier]; 3. Strix Nictea [Sneeuw-Uil]. Handgekleurde kopergravures, in p.p., ca. 42 x 27 cm., originele kleuring, op stevig papier met ruime marges.-
€ 100 - € 200