1780-1852 Varia II

kavel: 1810
[Automobilia] Folders vrachtauto's/bestelbusjes
-Folders van de Daf Serie 2600, ca. 1962. Geniet, 10 pp. + Peugeot D4A 1400 kg (perforatiegaatjes); Tempo-Wiking (perforatiegaatjes, klein hoekje uitgeknipt); Austin (perforatiegaatjes); Austin FG K30; Austin We; Volvo L375 Diesel; Hanomag typ HA6200 Diesel; Hanomag 1.5t cross-country truck - Ford FK1000-FK1250 (perforatiegaatjes) (totaal 10).-

verkocht € 70,00
kavel: 1811
Cement-Unie Rotterdam + Omnibus 1932
-Cement-Unie Rotterdam, ca. 1928. 24 pp. Ontwerper onbekend. Crème-papieren kaft (hapje midden boven), vouw in het midden, voorts goed + Omnibus fuur das Jahr 1932. Galerie Flechtheim, Berlin und Düsselfdorf. 188 pp. Kaft gehavend, redelijk ex. (totaal 2).-

verkocht € 140,00
kavel: 1812
[Alphonse Cassandre] Smeets offset. From lithography to photo-offset
-Smeets Weerd, 1830-1955. Godfried Bomans. Gebonden uitgave met stofomslag ontworpen door Dick Elffers. Jubileumuitgave met hierin diverse reclamebijlages, o.a. een standaard voor Blue Gillette Blades, reclame voor de Oldsmobile en het Philips Television affiche gemaakt door Cassandre. Een van die bijlages is een pagina met hierop geplakt het masker van Joris Goedbloed uit de serie Maskers die Toonder in de jaren '50 uitbracht. Omslag beschadigd. Verder compleet en in goede conditie.-

verkocht € 80,00
kavel: 1813
Proost Prikkels. Lot van 49 nummers uit de serie,
-Amsterdam, Proost en Brandt N.V., 1950-2005, illustraties, diverse verschijningsvormen en formaten.-

verkocht € 80,00
kavel: 1814
[Theater] Die Schaubühne. Herausgeber: Siegfried Jacobsohn.
-Königstein, Athenaeum, 1979-1980. 14 delen gedrukt op dundrukpapier, oorspronkelijk uniform omslag, samen in 3 oorspronkelijke schuifdozen (één schuifdoos gespleten op een hoek).-
€ 70 - € 140
kavel: 1815
[Landbouw en visserij] Vier titels in 7 delen: (1) Norwegisches Bauernleben.
-Ein Cyclus in 10 Bildern von Adolph Tidemand Vierte Auflage. Düsseldorf, E. Schulte, (1855), 12 letterdruk tekstbladen met tekst in Duits en Noors (titel, opdracht en één tekstblad bij elke plaat), met kleurenlithografische, allegorische opdracht aan koning Oscar I en 10 getint lithografische platen door J.B. Sonderland naar A. Tidemand, contemporain halflinnen met oorspronkelijk vooromslag opgeplakt op het voorplat, oblong folio.-
€ 80 - € 160
kavel: 1816
Circus Sarrasani
-Touwgebonden herinneringsmap uitgegeven bij het 30-jarig jubileum van Circus Sarrasani, met daarin alle 7 nummers van het blad Sarrasani, daarbij 2 andere drukken van het eerste nummer. In goede staat.-
€ 60 - € 90
kavel: 1817
Art deco boekenplank
-Bewerkte houten plank met koperen beslag en twee opslaande metalen vlakken, doorregen met kleurenflaasjes, met scarabee, toneelmasker en Hermes in rijtuig aan weerszijden. 39 x 15 cm. -

verkocht € 60,00
kavel: 1818
[Muziek] Fidelio
-Oper in zwei acten von Ludwig van Beethoven. Vollständiger Clavierauszug mit Deutschem und Französchem Texte bearbeitet von G.D. Otten. J. Rieter-Biedermann, Leipzig und Winterthur, 1869. (15), xxxi, 269 pp. Met 4 staalgegraveerde platen en portret van Beethoven. Folio, in verguld versierde linnen band. -

verkocht € 80,00
kavel: 1819
The First Steeplechase on Record
-After Henry Alken. Engraved by John Harris III. 4 handgekleurde aquatinten, elk 37 x 43 cm. (totaal 4).-

verkocht € 70,00