1780-1852 Varia II

kavel: 1830
[Réveil] Nederlandsch Godsdienstig Traktaat-Genootsch en andere zeldzame uitgaafjes
-Nederlandsch Godsdienstig Traktaat-Genootschap, nr. 13 afleveringen, circa 1860, kl. 8vo, pamfletjes zonder omslag van 3 à 9 pp. - redelijk; C.E. van Koetsveld, Tiental kinderpreken. Schoonhoven, Van Nooten, [ca. 1860], kl. 8vo., linnen, gegraveerde titel. - redelijk; Bijbelsche taferelen voor lieve kinderen. 2e stukje. Met 14 plaatjes. Amsterdam, 1859, papieren omslag. - goed; 'Eene moeder des huisgezins', Kindergebeden. Leiden, C.C. van der Hoek, 1837, 8vo., papieren omslag, niet in NCC. - goed (omslag en blok wat gehavend); E. Gerdes, Maar één uur in de zondagschool. Geen verdichting. Amsterdam, H. de Hoogh, [ca. 1840?], kl. oblong, papieren omslag, niet in NCC. - redelijk (rug los). - en 10 andere.-
€ 100 - € 200
kavel: 1831
[Heilige Communie] Treuner, Himmlischer Gnaden, 1712, met fraaie titelprent en andere
-Johann Phillip Treuner, Himmlischer Gnaden-Tisch der Kinder Gottes auf Erden , Oder neu-ausgefertigtes Buß-Beicht- und Communion-Bu?chlein (...). Augspurg, Wagner, [1712], kl. 8vo., heellinnen, goud op snee, 2 delen in 1 band, 544,106 pp., titel in rood en zwart, dubbelpagina gegraveerde titel en 3 platen, contemporaine inscripties schutbladen. - goed. - en 5 andere.-
€ 60 - € 120
kavel: 1832
Geïllustreerde Bijbel, 1797
-Het Nieuwe Testament ofte alle Boeken des Nieuwen Verbondts onzes Heeren Jesu Christi (...). [Mist titelblad], gegraveerde halftitel [en] Het boek der Psalmen, Amsterdam, T. Gravius e.a. [en] Cathechismus, Onderwijsinge in de Christelijke Leere. 3 delen in 1 band, kl. 8vo, gedecoreerd leer met ribben en goud op snee en 2 leeslinten, deel 1 met 15 platen. - goed; Het Nieuwe Testament (...). Utrecht, W. van der Weiden, 1768, kl. 8vo., halfleer, gegraveerde halftitel, 2 gevouwen kaarten en 9 platen. - goed.-

verkocht € 130,00
kavel: 1833
Lot met 8 diverse Franstalige titels, w.o.: (1) Petit paroissien de la Jeunesse.
-Parijs, J. Langlumé, z.d. (ca. 1850), 95,(1) p., met 12 staalgegraveerde platen, oorspronkelijk karton, alle sneden verguld, 64 mo. (4,5 x 3 cm.) (karton wat sleets langs de randen; charmant en betrekkelijk zeldzaam miniatuurboekje).-
€ 70 - € 140
kavel: 1834
[Automobilia]
-Vier aquarellen uit ca. 1924 met automobielen, vermoedelijk Horch? en vermoedelijk bedoeld voor een brochure uit de tijd. Afm. 13 x 28; 12,5 x 23 cm.; 12,8 x 22 cm.; 11 x 24 cm. (totaal 4).-
€ 300 - € 500
kavel: 1835
[Automobilia]
-6 tekeningen in gemengde techniek uit ca. 1924 met automobielen - vermoedelijk Horch - en vermoedelijk bedoeld voor een brochure uit de tijd. Afmeting elk 22,5 x 34 cm. (totaal 6).-
€ 450 - € 750
kavel: 1836
[Automobilia]
-Vroege airbrush tekening van vermoedelijk een Horch, ca. 1924. Afm. 22,5 x 62 cm.-
€ 250 - € 450
kavel: 1837
[Hong Kong] We Shall Win! British Imperialism in Hong Kong will be defeated!
-Hong Kong: Ta Kung Pao, 1967. Fotoverslag van de ongeregeldheden en opkomende communistische beweging en een poging tot revolutie in Hong Kong. 23 x 26 cm. Rug licht besch., verder goed ex. -

verkocht € 200,00
kavel: 1838
Rashonden Album
-H.A. Graaf van Bylandt. Deventer, A.E. Kluwer, ca. 1910. Met 250 platen. Oblong, linnen met fraaie bandillustratie. -

verkocht € 60,00
kavel: 1839
[Catechisatie] Nupoort, Korte en eenvoudige Cathechizatie, 1779 en 9 andere.
-Instructions dogmatiques et morales, pour faire saintement sa premiere communion (...). Paris, A. Pralard, 1690, 8vo., heelleer, goud op snee, xii, 474 pp.- goed (bovenzijde rug beschadigd); J. Nupoort, Korte en eenvoudige Cathechizatie (...). Utrecht, 1779, 3e druk, kl. 8vo., halfmarokijn, vii, 717 pp. - matig. - En 9 andere-
€ 80 - € 160