1780-1852 Varia II

kavel: 1841
[Champagne. Met ingelegde tekening] Aux amateurs de grands vins de Champagne en Belgique.
-Brussel, J.E. Goossens, 1933, (26) p., met 10 gekleurde illustraties over de volledige pagina door Armand Massonet (1892-1979), oorspronkelijk omslag met centraal een illustratie van een champagnekurk in reliëf, folio.-

verkocht € 125,00
kavel: 1842
[Ballets Russes] Drie items: (1) Théatre de Monte-Carlo. Saison de Ballets classiques
-par la troupe de Ballets Russes de Serge de Diaghilew du 25 novembre au 31 décembre 1923. (Programme Officiel). Parijs etc., Théatre de Monte Carlo/ M. & J. de Brunoff, 1923, (34) p., met fotografische illustraties en 6 illustraties over de volledige pagina en illustratie op vooromslag naar Picasso, oorspronkelijk koordgebonden omslag, folio.-

verkocht € 190,00
kavel: 1843
[Handelscatalogi. Fietsen, motorfietsen, auto's] Drie stuks: (1) Julius Holz.
-Julius Holz. Catalogue illustré des accessoires pour vélos. motos, autos. Brussel/ Amsterdam, J. Holz, (1911), 86 p., rijk geïllustreerd, oorspronkelijk omslag, folio (kleine defecten).-

verkocht € 110,00
kavel: 1844
[Vrijmetselarij] Draagteken van de Aloude en Aangenomen Schotse Ritus,
-verguld koper, zilver en met rood geëmailleerd kruis, 7 x 5 cm., aan zijden rood-zwart draaglint met borduurwerk.-

verkocht € 100,00
kavel: 1845
[Papier] Album met meer dan 100 blanco bladen van handgeschept papier,
-met watermerk met voorstelling van Sint Michaël in gekroond medaillon boven monogram "VLDL" en met kleiner monogram "GR", ca. 1800, contemporain halfperkament met bindlinten, 32 x 20 cm.-

verkocht € 70,00
kavel: 1846
[Meubels] A history of English furniture.
-By Percy Macquoid. Londen/ New York, Lawrence & Bullen/ G.P. Putnam's Sons, 1904-1908, 4 delen in 20, rijk geïllustreerd, oorspronkelijk uniform omslag, folio.-

verkocht € 70,00
kavel: 1847
[Kookboek] Anna de Kleine Keukenmeid
-opgedragen aan alle lieve kleine meisjes. H. Davidis, Haarlem, de erven F. Bohnm, ca. 1870. (4), 112 pp. Het eerste deel bestaat uit eenvoudig te bereiden recepten voor jonge kinderen. Deel twee uit niet eetbare poppenrecepten als bloemensalade en zandpuddinkjes.-

verkocht € 80,00
kavel: 1848
Sen Ufo Masker
-Senegal, 20ste eeuw. Hoogte 49 cm. -
€ 60 - € 90
kavel: 1849
Twee vazen
-Waaiervormige vaas met 4 openingen. Gemarmerd beige naar zacht zeegroen. 24 x 16 cm. Gesigneerd XA aan onderzijde + Vaas in Brique, aquamarijn en kobalt. Plateelfabriek Zuidholland, Gouda, gesign. DECK. Hoogte 14,5 cm.-

verkocht € 75,00
kavel: 1850
[Anarchisme] Bluf
-Amsterdams weekblad voor vrije reformisten, 1982-1987. 187 nummers tussen nr. 9 en nr. 268 van dit weekblad. -

verkocht € 300,00