[1824] [1825] [1826] [1827] [1828]
kavel: 1826 € 250 - € 450

[Koetsen]

Gouache met koetsontwerp in zwart en rood, gesign. in potlood, 9-5-'07. Afm. 23 x 15,5 cm. + potloodschets voor een andere koets, gesign. en gedateerd 4-6-'06. Afm. 16 x 24,5 cm. (totaal 2).