[100] [101] [102] [103] [104]
kavel: 102 € 70 - € 140

De wachtmeester Aarhus, of Liefde zoekt list.

Door C. Bok. Amsterdam, J.C. van Kesteren, 1828, VIII,216 p., met gegraveerde titelpagina, contemporain half kalfsleer, vergulde rug met marokijnen titelschildje (hier en daar iets vlekkig).
Zeer zeldzaam, slechts twee exemplaren in PiCarta (niet in Amsterdam).