[105] [106] [107] [108] [109]
kavel: 107 verkocht € 70,00

Kinderboeken 19de eeuw

Museum der merkwaardigste ontdekkingen en uitvindingen voor jonge Lieden. Uit het Hoogduitsch vertaald door A. Fokke Simonsz. Met platen. Amsterdam, Schalekamp, Van de Grampel en Bakker, (ca. 1836). IV,207,(1) pp., 19 aquatint platen, oorspr. halflinnen. Iets roestvlekkig, voorplat losgaand + Schoonheden uit de natuurlijke historie der zoogdieren. Amsterdam, P.R. Otto, ca. 1837. IV,74 pp., met frontispice en 25 handgekleurde platen, halflinnen. Rug verkleurd, wat lossig in band, deels vlekkig in benedenhoek + Humoresken, schetsen met crayon en pen. Ch. Rochussen, e.a. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, (1879). (98) pp., rood linnen, oblong 4to. Rug besch., platten wat vlekkig, watervlekkig in r.o. en r.b. + 3 andere.
(totaal 6)