[106] [107] [108] [109] [110]
kavel: 108 € 100 - € 200

Franse kinderprentenboeken

Samovar et Bacolut dans Parade des diplodocus. Texte et dessins de Samivel. Paul Hartmann, 1933. (52) pp., oorspronkelijk geïllustreerd halflinnen, 4to. Band sleets langs randen, rug losgaand aan binnenzijde, schutblad losgaand, intern iets (roest)vlekkig, verder goed + France Pastorelli. Baghéra et Kytô. Histoire pour enfants de 8 à 80 ans. 35 dessins de Marie Martinez. Paris, Paul Hartmann, 1935. 66 pp., oorspr. verguld linnen, 4to. Band iets verkleurd, verder net exemplaar + Histoire d'Albert par Simon de Nantua. Genève, 1845. (40) pp., halflinnen, oblong 4to. Rug besch., platten losgaand. Enkele pp. los, inhoud roestvlekkig, contemp. aant. op titelblad. Redelijk ex. van zeldzame uitgave + 5 andere.
(totaal 8)