[107] [108] [109] [110] [111]
kavel: 109 verkocht € 120,00

Divers, o.a. Poezie-album en Kalligrafie

Oblong poezie-album van Cato, met bijdragen gedat. 1890. Oblong 8vo, rood linnen (inhoud deels los) + gestoffeerd linnen vriendschapsboek van B. Smit Braker uit Zuidlaren, bijdragen gedat. 1887-88, Noord-Nederland (inhoud deels los) + 3 gekalligrafeerde gedichten met rijk versierde randen, 1x dubbelzijdig beschreven (19de eeuw) + 7 schrijfboeken (1x gedateerd 1792 en 1x 1869) + 3 tekenboeken + bouwplaat Advent-Kerkje (20 x 17,5 cm.) + knipselfiguren circus serie nr. 1-60, o.a. dieren en clowns + 3 dubbele + 5 knipselfiguren kinderen in klomp + 2 puzzels, 14 x 9 cm, afbeeldingen gesign. K.L. Links + boekje Waarom heeft hij ze ook in de kast gesloten, door Gerard Keller. 's Gravenhage, Henri J. Stemberg, 1881 + 1 Fröbel-prentenboek Soldaten Deutschland Italien + enkele kaartjes.