[109] [110] [111] [112] [120]
kavel: 111 verkocht € 70,00

Kinderprentenboeken Nederland

Uit de Bibelebomsche nap. Oude versjes geïllustreerd door Gerda Beckers. Amsterdam, Parnassus, (ca. 1938). (14) pp., ringband, 4to. Omslag iets vlekkig, verder goed + Miepsie Muis en het eendje. Serie "Pieco Boeken". Uitgeverij D.M.B., Amsterdam, 1938. 32 pp. Met 2 van 3 dubbelp. pop-ups. Geb., linnen rug. Laatste pop-up ontbreekt. Randen wat sleets + De tovermolen, verteld door Greta Badenhuizen. Met illustraties van Jan Wijga. Amsterdam, C. Wiering, (ca. 1952). 107 pp., oorspronkelijk halflinnen, oblong 4to. Naam t.o. titel, van binnen roestvlekkig + 9 andere.
(totaal 12)