312-549 Oude boeken 17de-19de eeuw

veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 485
Vier diverse werken in 3 banden: (1) Q. Septimus Florentis Tertulliani,
-Carthaginiensis Prebyteri, Apologeticus (...) studio & industria Siegberti havercampi, (40),443,53 p., met uitslaande, gegraveerde plaat, gegraveerd portret, titelvignet en 9 illustraties, gebonden in contemporain verguld perkament met niet-geïdentificeerd in goud gestempeld stadswapen op beide platten (schoolprijsband).-

verkocht € 80,00
kavel: 486
Bataksch-Nederduitsch Woordenboek
-In dienst en op kosten van Het Nederlandsche Bijbelgenootschap vervaardigd door H.N. van der Tuuk. Met eenige verklarende platen. Amsterdam, Frederik Muller (en gedrukt bij C.A. Spin & Zoon).-

verkocht € 200,00
kavel: 487
[Papierfabricage] Traité pratique de la fabrication du papier par Carl Hofmann.
-Traduit par H. Everling. Avec 266 gravures sur bois dans le texte et 5 grandes planche lithographiées tirées à part. Parijs, H. Everling, 1877, XVI,610 p., geïllustreerd als aangegeven, contemporain halfleer met geribde, goudgeletterde rug, 4to.-

verkocht € 100,00
kavel: 488
[Arabische kledij] Dictionnaire Détaillé des Noms des Vêtements chez les Arabes
-Ouvrage couronné et publié par la troisieme classe de l'Institut Royal des Pays Bas. R.P.A. Dozy. Amsterdam, Jean Muller, 1845. 4to, half-hardlinnen met blauwe gekartonneerde platten, titel met blindstempel, VIII,444,(2) pp., Franse tekst met Arabisch, schutblad met stempel, platten licht geschaafd.-

verkocht € 240,00
kavel: 489
Regiment Zwitserse Gardes in dienst van Koning Lodewijk XVI
-Recueil de pièces relatives au monument de Lucerne, consacré a la mémoire des Officiers et Soldats Suisses morts pour la cause du Roi Louis XVI, les 10 Aout, 2 et 3 Septembre 1792; suivi de la lettre d'un voyageur Francais présent a l'inauguration du dit monument, le 10 Aout 1821. [Karl Pfyffer d'Altishofen?]. Paris, P. Didot l'Ainé, 1821.-

verkocht € 60,00
kavel: 490
Handleiding tot de kennis van de Zee-Artillerie
-H. van Goens. Rotterdam, H. Nijgh, 1861-1865. Groot 8vo, groen-linnen, titel op rug in goudopdruk, voorplat blindgestempeld met centraal marine-attributen met de Nederlandse leeuw in goudopdruk, nwe schutbladen, half-titel en titel.-

verkocht € 110,00
kavel: 491
De Oorlog tusschen Rusland en Turkije
-Onder redactie van George Kepper, Kapitein der Genie. Met platen. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, 1878. 4to, half-linnen, geïllustreerd frontispice in getinte litho met o.a. Alexander II, Keizer van Rusland, titel, 176,23 pp., compleet met 12 litho's over de volle pagina (incl. frontispice) en 3 uitslaande litho's. De litho's door Emrik & Binger alle getint en hier en daar met vlekjes, voorn. buiten het prentbeeld; goed ex. -

verkocht € 80,00
kavel: 492
[Botanie] Nederlandsche flora en pomona,
-beschreven en uitgegeven door het Bestuur der Pomologische Vereeniging te Boskoop. Met platen naar de natuur geteekend door A.J. Wendel. [Ottolander, K.A. Koster en C. de Vos]. [2 delen]. Groningen, J.B. Wolters, 1879. -

verkocht € 340,00
kavel: 493
[Botanie] A Complete Herbal
-By the late James Newton M.D. containing the prints and the English names of several thousand trees, plants, shrubs, flowers, exotics &c. (...) curiously engraved on 176 copper-plates. A new edition. London, J.D. Dewick for Lackington, Allen and Co, 1805.-

verkocht € 110,00
kavel: 494
Beschrijving der vloeibare oppervlakte van den Aardbol
-J.G. Sommer. Met platen. [6 delen]. Amsterdam, Gebroeders Diederichs, 1829-1834. Half-leer, 6 delen uniform gebonden, titel op rug in geel en goudopdruk, 6x half-titel, 6x titel met verschillend vignet door Houtman naar Soeterik.-

verkocht € 150,00