312-549 Oude boeken 17de-19de eeuw

veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00
kavel: 545
Twee titels in één band: (1) Franc Petrarchae Philosophi, Oratoris et poetae clarissimi.
-Epistolarum: Familiarum libri XIV, Variarum lib. I; Sine titulo lib. I; Ad quosdam ex veteribus illustriores li. I. Tekstbezorger J. Chalasius. Lyon, S. Crispinus, 1601, (32), 683 p., met houtsnede drukkersmerk, contemporain blindgestempeld leer over houten platten, met 2 koperen klampen, titel in contemporaine pen op voorsnede, klein 8vo (achterplat wat sleets).-
€ 700 - € 1400
kavel: 546
[Emblemata. Ovidius] Metamorphoses d'Ovide en rondeaux.
-[Door Isaac de Bensérade]. Imprimez et enrichis de figures par ordre de sa majesté, dédiez à Monsieur le Dauphin. Parijs, Imprimerie Royale, 1697, 2 delen in één band, (12),243,(1); 220,(4) p., met 2 gegraveerde frontispieces, 2 gegraveerde titelportretten gedrukt in rood en 231 gegraveerde illustraties, later gespikkeld schaapsleer met vergulde lijnborders rondom de platten, geribde en vergulde rug met marokijnen titelschildje, alle sneden gemarmerd, 4to.-

verkocht € 600,00
kavel: 547
[Brabant] Francisci Haraei Annales ducum seu principi Brabantiae
-totiusq. Belgii. Tomi tres. Antwerpen, Ex officina Plantiniana apud Balthasarem Moretum et Visduam Ioannis Moreti et Io. Meursium, 1623, 3 delen in 2 banden (deel 1-2 doorlopend gepagineerd), (34),409[= 411],(1); (2),415-707,(115 index); (6),678,(117) p., met 2 gegraveerde titelpagina's door C. Galle en L. Vorsterman Sr. naar Rubens, en 44 portretten ten voeten uit in de tekst, contemporain uniform rijk blindgestempeld kalfsleer, geribde rug met papieren titeletiket, folio.-
€ 375 - € 750
kavel: 548
La Sainte Bible
-Qui contient l'Ancien et le Nouveau Testament. C'est a dire l'Ancienne et la Nouvelle Alliance. Le tout revue et conféré sur les textes Hébreux & Grecs, par les pasteurs et professeurs de l'Eglise de Genéve. (...). [2 delen in een band]. Amsterdam, P. & J. Blaeu voor Wolfgang, Waesberge, Boom, Van Someren, & Goethals, 1687.-

verkocht € 70,00
kavel: 549
Ioannis Meuri libri duo de Luxu Romanorum
-nec non de Vitâ, Legibus, Dictis ac Scriptis Solonis. Zonder plaats, uitgever en jaar, (ca. 1620), (2),154,(155-298 index gepagineerd in pen), 19de-eeuws karton met marokijnen titelschildje, klein 4to.-

verkocht € 70,00