veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00 / 312-549 Oude boeken 17de-19de eeuw
[318] [319] [320] [321] [322]
kavel: 320 verkocht € 110,00

[Stierenvechten] Les Courses de Taureaux expiqées

manuel tauromachique a l'usage des amateurs de courses (...). Illustré de lithographies représentant les passes les plus importantes du combat, par M. Oduaga-Zolarde. 1e édition, Bayonne, chez M. Andréossy, 1854. xi, 148 pp. In groen halflinnen herbonden incl. voor- en achterplat (deze gebruind), signatuur auteur naast titelpagina.