veiling / Veiling 20, deel I: Maandag 3 december 2018. Aanvang 19.00 / 312-549 Oude boeken 17de-19de eeuw
[314] [315] [316] [317] [318]
kavel: 316 verkocht € 180,00

[Dodendans] L'Alphabet de la mort de Hans Holbein.

Entouré de bordures du XVIe siècle et suivi d'anciens poëmes français sur le sujet des trois mors et des trois vis publiés d'après les manuscrits par Anatole de Montaiglon. Parijs, Edwin Tross, 1856, (92) p., oorspronkelijk verguld linnen (bovenste schutbladen vlekkig, net exemplaar).